Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből adjam a vacsit, ha nem...

Miből adjam a vacsit, ha nem lesz tejem?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos, eddig szopizott elalvás előtt. Egyre kevesebb a tejem és gondolkodom miből etessem este, ha nem lesz tej. Cumisüveget sosem fogadta el, inni itatós pohárból iszik. Adhatom abból neki a tejet/tápszert is? Ti miből adtátok miután elment a tejetek?
2009. márc. 23. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem nem ment el a tejem, mert nem is volt. De kb. ilyen korban szokott át cumisüvegről csőrös itatópohárra. Én a tápszernek külön vettem egy olyat, ami mércés, átlátszó és el lehet távolítani a szelepet /a csöpögésgátlót/. Így jól lehet tisztítani és az adagokat is pontosan ki tudtam mérni.
2009. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha iszik itatóspohárból én abból adnám. Ennyi idősen már nem kell cumisüvegre szoktatni. Én most szoktatom le róla a lányomat, mert nepközben is csak abból hajlandó inni. Lassan egy éves lesz és jó lenne, ha már pohárból is innna.
2009. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!