Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen énekeket/mondókákat...

Milyen énekeket/mondókákat énekeltek/mondotok 9 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés

Csak ötleteket szeretnék gyűjteni...

Előre is köszi mindenkinek!


2009. márc. 23. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kerekecske gombocska jött be és az elment vadászni.Leirom ha esetleg nem ismered.KEREKECSKE GOMBOCSKA,HOVA SZALAD A NYUSZIKA,ZÖLD ERDÖBE? ZÖLD ERDÖBE?ITT MEGBUJIK.ITT NEM LÁTJA MEG A KUVIK.(közbe szépen az ujjaddal körözöl a babád tenyerébe)itt a másik is,EZ ELMENT VADÁSZNI,EZ MEGLÖTTE, EZ HAZAVITTE, EZ MEGGETTE,A KICSINEK SEMMI SE JUTOTT(SORBAN MEGFOGOD A BABÁD UJJACSKÁIT)remélem segitettem
2009. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csipp-csipp csóka..

Kipp-kopp kopogok,találd ki,hogy ki vagyok!


Hoppá-hoppá,áll a baba,

Hoppá,feláll Böbe maga

Tippen,toppan,Böbe megáll,

tippen,toppan állni tud lám.

2009. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tapsi-tapsi mamának holnap meg a papának.


Cini-cini muzsika táncol a kis Zsuzsika

Jobbra dől meg balra dől tücsök koma hegedül.


Zsip-zsup kender zsup ha megázik ki dobjuk. Zsupsz!


Hinta-palinta régi Duna kis katona ugorj a Tiszára. Zsupsz

2009. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe,imádja:Volt egyszer egy iciri-piciri házacska(kisökrös),Volt egyszer egy kemence(Bencés),Cirmos cica haj,Boci boci tarka,Zsipp-zsupp kender zsup,Búj-búj zöld ág,Sétálunk sétálunk,Bóbita bóbita,Paff a bűvös sárkány,fürge róka lábak,Hupikék törpikék,' megérett a meggy,stb.Ez mind megy lefekvésnél.Most 7hós a kisfiam.Imádja.Ha elhallgatok vagy gondolkodom hümmög hogy még.Remélem segítettem.
2009. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!