Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes a kisfiunk. Mikor fog...

5 hetes a kisfiunk. Mikor fog rámnézni ha beszélek hozzá? Most teknget össze visza, néha rám, de általába máshova bámészkodik. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális. :) Még nem tud hosszan fókuszlálni, a férjem is ki volt ettől. Nem nézett rá, mintha mindig direkt másfelé nézett volna. Én pontosat nem tudok, de a mi leányzónk 8 hetes és már javában néz minket hosszan, sokat. :) Szerintem 1-2 hét és nálatok is beindul,aztán nincs megállás. Kitartás!
2011. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. jún. 20. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb 2 hónaposan fog fixálni, de akkor sem biztos, hogy azért néz rád mert te vagy az anyja.

Eleve most a látótávolsága kb max fél méter. Nehezen vesz észre dolgokat.

Könnyű fejleszteni egyébként mert az élénk színű dolgokat könnyen észreveszi ezért színes rongyokat célszerű az ágyrácsra kötözni. azzal majd jól eljátszik.

2011. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hülyét kaptam, mert mintha direkt átnézett volna rajtam, most már javul a helyzet 9 hetesen. Apuci vagyok.
2011. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedik a világgal! Még nem tud fókuszálni,pár hét és szemezni fog veled! :)
2011. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém pont 6 hetes volt amikor először szemeztünk :)de lehet hogy csak véletlen volt még akkor.
2011. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!