Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Horvátországba kisgyerekkel...

Horvátországba kisgyerekkel hová érdemes?

Figyelt kérdés

Délre mennénk (kb. Split, Makarska magassága), mivel szeptemberbe mennénk fontos lenne, hogy viszonylag délen legyen.


Ami még fontos, hogy olyan helyet keresünk, ami nem totál kihalt, tehát vannak szép kiépített strandok, de nem is olyan nyüzsgő-dilis mint Makarska, meg ott úgy tudom durván nagyköves a part.


Szóval valami homokos, déli kisgyerekkel ideális helyet keresek :D Nincsenek nagy igényeim, ugyi?!?! :DDDD


2011. jún. 20. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezeket nézegetem: [link]
2011. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Rab szigetet ajánlották, Lopar városát!
2011. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Medulinban voltunk, az Istriai félsziget legdélibb csücskén. A Camp Medulin strandján van homokos partszakasz.
2011. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül VIR szigetét választottuk mert egy nagyon jó ajánlatot találtunk (79.00ft/apartman(4-6főnek)/8 nap)
2011. jún. 22. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!