Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hetesen már ilyen keveset...

Négy hetesen már ilyen keveset alszanak nappal?

Figyelt kérdés

Egész nap sír, nyöszörög három napja. Alig alszik napközben.

Este is csak úgy sikerül, ha magam mellé veszem, és cicin.

Állandóan a cicit akarja, pedig már nem jön belőle semmi... Rászokott??


2011. jún. 21. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Eleget eszik? Nálam ez volt a gond. Ismét visszaállt az alvás, amikor kiderült, hogy éhes, és tápit is adtam. Persze előbb kéne tejszaporító módszereket alkalmazni, hátha nálad sikerül eredményre lelni.
2011. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 hónapos koráig nem igazán aludt napközben. Sem éhes, sem cicifüggő nem volt, hanem csak egyszerűen nem aludt kiskorában (sírós, nyöszörgős gyerek volt). Ezt sok anyukétól hallottam utána már, hogy náluk is az volt, hogy keveset aludt a baba piciként.

Viszont 3 hónapos kora óta sokkal jobban alszik napközben is.

Lehet, hogy ez csak egy életkori sajátosság.

De persze, lehet ettől még a babádnak más baja is: hasfájás, éhség stb.

2011. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 hónapos leányzóm az utóbbi 3 napban alig alszik nappal, fél órákat szunnyad, majd felébred, szemét dözsöli álmos, és nyűglődik, front miatt is lehet.

De éhes is lehet, nekem kevés volt a tejem, akkor nyűgösebb volt, szintén 3-4 hetesen. Azóta jobb a helyzet, de vannak rosszabb időszakok, amikor kevésbé alszik.

Ha tudjátok akkor célszerű lenne mérni, hogy hízik-e rendesen, mert ha kevés a tejed, akkor jó eséllyel nem, tehát ez esetben biztosan éhes.

2011. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na megvan a válasz...

Újra felvettem a kiságyból, és akkorát büfizett, hogy belerengett a ház. Azóta ernyedten alszik...

Köszönöm azért!!!

2011. jún. 21. 11:40
 5/7 A kérdező kommentje:

Mérem egyébként már az első héttől, mert igen, kevés volt (és most is) a tejem. Kap tápit is napközben, mert így dél körül már elfogy, csak cseppeket lehet préselni. Egy fél óra, mire kiprésel 30 ml-t.

De hát a büfi a gond.

Nem tud egyébként büfizni. Hiába büfiztetem szinte egész nap. Csak akkor jön, ha úgy akarja... mint most is.

2011. jún. 21. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, a büfi a mi lányunkat is megzavarja. fel is kel ha jön neki!

Én azt csinálom, hogy etetés közben is megbüfiztetem egyszer, azóta sokat javult, mert amikor csak az etetés végén büfiztettem, nem mindig jött neki. így kijön közben, esetleg érdemes megpróbálnod.

2011. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a puki szokott gond lenni, időnként arra ébred, pedig evés közben is lődöz rendesen, de alvásból is van, hogy 1-2 órával evés után felébred és forgolódik, mire kijön. Esetleg próbáljatok infacolt, mi használjuk és az első hetekhez képest ma már sokkal jobb, bár lehet, hogy amúgy is jobb lenne, nem tudom, mostmár nem állunk le vele, amíg rendesen be nem áll az emésztése. De az kimondottan arra jó, hogy könnyebben távozzon a bent ragadt levegő.
2011. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!