Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pici mért nem vesz a száján...

A pici mért nem vesz a száján levegöt?

Figyelt kérdés
az a helyzet finoman be fogtam a kis orrát és fura hangot adotki mintha lelene tapadva a torkára valami és nem vett levegöt ez egy fél másodperc volt meg olyan mintha kimaradna a lélegzete néha mutasam meg dokinak? mit fog csainálni az orvos milyen kivizsgálás lesz ha gond lenne? 7 hetes a pici....
2009. márc. 24. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyesség de ök nem csak az orrukon szivnak legtöbbször levegőt
2009. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Még nem tud a száján levegőt venni! Azért fontos, hogy ha náthás egy baba, akkor a váladékot ki kell szívni. Egy ekkora baba még csak az orrán vesz levegőt:)
2009. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok én kérdezek, szoval ezekszerint jó gondolom csak az orrukon vesznek még
2009. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondoljátok! A szájukon ugyanúgy tudnak levegőt venni! Amikor sírnak, akkor bizony ott megy be az üvöltéshez szükséges mennyiség:))) Néhány hetes babákat ált. nem lehet rávenni arra, hogy az szájukon át vegyenek levegőt, de a képesség természetesen megvan. Az én 5 napos gyerekemnek a szemem előtt fogta be a nővér az orrát, hogy felébredjen, mert nem akart szopizni, és ahelyett, hogy felriadt volna, elkezdett a száján át levegőt venni.
2009. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!