Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a Ti napirendetek...

Anyukák, a Ti napirendetek milyen? Sokat olvasni itt a babák napirendjéről, de milyen a tiétek? Mire van és mikor időtök? Hogy osztjátok az időtöket? Mennyi idős a babátok? Hogy változik az idő előrehaladásával, nehezebb vagy könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hónapos kislány anyukája vagyok. Én olyan típus vagyok, aki nem szereti a napirendet. Akkor azt érzem, hogy minden nap ugyanolyan. Így ha van némi szabadidőm a mindezek ellenére napirendes kislány mellett soha nem ugyanazt, ugyanúgy csinálom. Nem gondolom, hogy könnyebb vagy akár nehezebb lenne bármi az idő előre haladtával, inkább más, és amíg ehhez a változáshoz nem tudok alkalmazkodni, addig érzem nehezebbnek.
2011. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ami biztos a kelés 7:30, a fekvés:20:30, az étkezések 10kor,13kor,16kor,19kor(+/-30p)

de amúgy alszik,ha álmos,cicizik,ha nyűgös,etetem előbb,ha éhes. próbáltam az alvásban is napirendet tartani,az elején még ment,most egyre kevésbé. mostanában nem alszik délelőtt,csak ebéd után 2-3órát

9hós anyukája

2011. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18 hónapos a kisfiam,reggel 6-kor kel,fél órát még fekszünk együtt.7 körül reggeli,utána segít beágyazni.fürdök,kicsi játék együtt,majd elmegyünk vásárolni.utána egyedül játszik,addig főzök.közben tízórai,délben ebéd,utána alszik másfél órát.addig elmosogatok,elpakolok,felmosok,ha gyorsan végzek,kicsit netezek,bár erre nem szokott időm maradni.felkel,kicsit együtt pihizünk.közös játék,majd megyünk levegőzni.6 körül vacsora,7 körül fürdés,8-fél 9 körül elalszik.utána tornázok,elpakolok,tv-t nézünk vagy más.
2011. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!