Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy egy 3 hónapos...

Létezik, hogy egy 3 hónapos baba másszon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
áhh dehogy,még ülni sem tud
2011. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem a kúszásra gondolsz?
2011. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

azt én se tudom elképzelni, nagyon gyenge még az izomzata.

viszont 3 hónapos baba már a kiságy egyik végéből a másikba átkúszik simán egy este, de ez még valójában nem kúszás csak reflex, nem tudatos... :)

2011. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát mászás, kúszás ötvözése inkább. Nem a konkrét négykézlábas mászásra, de nem is fókázás, hason kúszás...
2011. jún. 22. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mászni még nem,de a kúszással már próbálkozhat!
2011. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor leírom a sztorit.

Én 29 éves vagyok, van egy 21 hónapos kisfiam. Apámmal a múltkorában beszélgettünk, hogy milyen ügyes már a gyerkőc, meg hogy mit mikor kezdett el csinálni (2,5 hónaposan hasról hátra fordult). Mondtam neki, hogy milyen korán. Erre mondja ő, hogy te meg (mármint én) már 3 hónaposan másztál...

Korababa voltam, vagyis 1 hónappal jöttem korábban, császárral. Anyukám tüdőembóliát kapott, és 2-3 hónapos koromban bent volt a kórházban. Apámmal és nagymamámmal voltam otthon. Azt mesélte, hogy egy plédre voltam kitéve az udvarra, és elkúsztam-másztam egy játékért. Épp jött a védőnő és ő is látta. Utána néztem, mert hihetetlennek tartottam. Itt nálunk megvannak még a régi kartonok, és tényleg rá van vezetve...

2011. jún. 22. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:

mászás az mikor négykézlábra áll, tehát térdel és a tenyerén támaszkodik, és váltott kézzel-lábbal. ebben nincs variáció :) viszont kúszás az mikor fókázik vagy folyamatosan forog, hason csúszik, sőt még az is kúszás mikor ül a baba és úgy tolja magát a földön :D tehát minden olyan amivel változtatja a helyét de nem szabályosan.


mennyit halad és milyen gyorsan?

2011. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jah bocs, pont még nem olvastam a sztoridat :)

hááát én picit túlzásnak érzem de akár lehet! :)

2011. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi sem kizárt!
2011. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!