Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekdalokat keresek cd-n....

Gyerekdalokat keresek cd-n. Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, és 1 hónap múlva hazalátogatok babámmal. Születésnapja lesz következő hónapban, szeretnék neki venni gyerekdalokat cd-n. Van neki már kettő, amin 200 dal van, de nem magyar. Szeretnék neki magyart is, mert ezeket imádja hallgatni. Hallottam a kerekítő című cd-ről, azt hiszem kettő van, de nem tudom, hogy lehet e kapni bármely könyvesboltban vagy olyan zene cd boltban, ahol gyerekeknek való cd-ket is árulnak. Lehet kapni valahol, vagy interneten keresztül kell megrendelni? Tudtok hasonló ilyen cd-t? Csak zene cd érdekel, dvd nem.
2011. jún. 23. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:

én Gryllus Vilmos dalait ajánlom szeretettel. csodaszépek!

nekünk a Csigahéj a kedvencünk.

[link]

[link]

2011. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt a fickót ismerem, a tágas égen andalogra-ra emlékszem:D Te nézted az égből pottyant meséket? Én imádtam. Akkor voltam olyan 8-10 éves:D Neki nagyon kellemes a hangja.

Nem szeretem az olyanokat, mikor túlnyávogják a gyerekdalokat.

2011. jún. 23. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Halász Juditot is ajánlom.


és a fiatalok közül az Alma együttest.


nem engem kérdeztél, de igen, néztem és szerettem. :) a fent említett Gryllus testvérek együttese a Kaláka együttes, nekik vannak gyereklemezeik is.


és még amit szerettem gyerekkoromban: 100folk celsius.


A mostaniakról nem tudok nyilatkozni, a saját gyerekkoromból táplálkozom, de ezek jók, színvonalasak

2011. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, Halász Juditra is gondoltam már, de nem tudom, hogy azt is lehet e még kapni, remélem. Én nagyon szerettem. Papp Ritát nem, az olyan volt, mintha idiótáknak énekelt volna, és idétlen volt a dalszöveg is....:S Mondjuk akkorra már kezdtem kinőni az ilyesmiből:D És a szászfokcelziusztól nekem is volt kazim, igaz, egy kedves rokon 14 éves koromban adta nekem születésnapi ajándékként...azt hitte biztos, hogy 10 vagyok:D De azért húgommal sokat hallgattam, aki akkor volt 3-4 éves:D És tényleg elég aranyos számjaik voltak, nekem a kedvencem a paff a bűvös sárkány volt, de csak a refrén:P

Ezeket majd mondom anyósnak, hogy nézzen utána, és akár vegye is meg, majd felállítok egy listát, hogy elsősorban melyiket vegye, mert mind azért nem kell:D

2011. jún. 23. 14:32
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja és köszönöm az információt, az együttes nevét nem tudtam, hogy Kaláka, de a másikat az ismertem.

Az almaszószt is Halász Judit énekelte? Még arra is emlékszem.(almaszósz az almaszósz, ne hajíts bele galacsint...na jó, ez is eléggé gagyi szöveg:P)

2011. jún. 23. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, emlékszem az Égből pottyantra... meg Halász Juditon nőttem fel. de ezekhez képest amit Gryllus Vilmos egyedül alkot! valami csuda! nem gagyi, nem butus, hanem minőségi, igényes, énekelhető dalok. arról nem is beszélve, hogy tiszta, kellemes hangon. remélem, nektek is tetszeni fog!
2011. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha úgy fogalmazol, hogy "ezekhez képest", akkor megfakultak az emlékek. tessék újrahallgatni, :) mert szintén színvonalasak.


A kérdező által említett Papp Rita, na az tényleg gagyi.


egy kis ízelítő:


http://www.youtube.com/watch?v=re8McEDoDeI


színvonalas zeneileg, játszva tanít, a szeretet sugárzik belőle, a nagyik sírnak... kell ennél több? (nem ez a gagyi)

2011. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jajj, ez nagyon-nagyon cuki:D De most rígassam meg?:D mondjuk így is sírni fog a szülinapon, de szerintem én is:D

Azt tervezem, hogy összerakok egy 3 perces videót a bulira videó és fénykép bejátszásokkal, a legemlékezetesebb pillanatokat az első évéből, és alávágom a kicsi szív című számot...na, ezt bírja ki valaki bőgés nélkül:D

Úgy várom már a szülinapját, az életem legszebb napja volt, azt hiszem minden évben ez lesz a legcsodálatosabb nap mindig is.

Köszönöm szépen a segítséget, már írtam is a nagymamának, hogy nézzen utána legyen szíves a cd-knek.

2011. jún. 24. 10:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha majd nagy lesz és visszanézi, nagyon fogja értékelni. :) Kellenek ezek az emlékek.
2011. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!