Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki használ eldobható és ki a...

Ki használ eldobható és ki a mosható/ esetleg a hagyományos textil pelust?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok az arányokra. Én "lusta" anya ilyen szempontból és eldobhatót használok:-)
2011. jún. 27. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Eldobható :D

Az indok uaz,mint nálad.

2011. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na igen:-) Amit mosással és áztatással töltenék, azt az időt a gyerkőcre fordítom. De le a kalappal anyáink előtt, mert ugye akkor még nem volt automata mosógép.
2011. jún. 27. 18:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Eldobható.

Szintén lusta vagyok. Mosás, áztatás, hol tárolod a kakis-pisis pelust, stb, ez nem nekem való. Ráadásul nem vagyok biomami, hogy csak mosódiót meg mosószódát használjak, szóval nem hiszem, hogy a rengeteg mosószer-öblítő használattal kevésbé szennyezném a környezetet, mint így, az eldobhatóval, ami a szemétégetőben végzi.

Anyósom például tisztán emlékszik rá, hogy páromnak anno kellett napi 30 textilpelenka, mert ahogy pisilt, azonnal le kellett venni róla, különben vérvörösre marta a fenekét. Na ezeket a gondokat inkább kihagynám, köszi. :)

2011. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Eldobhatót használtam mindhárom gyereknél. (a harmadik még pelenkás)
2011. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Eldobhatót használok! Elgondolkodtam a moshatón (nem vagyok egy lusta fajta) de valahogy elképzelhetetlen számomra,hogy ha kakis lesz azt ki lehet mosni,mert biztos történne baleset,és 2-3év használat után hogy nézne ki?
2011. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Eldobható.

Most kezdtem a babámnál a kóstoltatást, így is termelődik az áztatni való textilpelus + előke + ruha, ha még ezek mellé a napi pisis-kakis pelus is menne, biztos felmondanék!

Így is 20 db textilpelenkát használunk, nem tudom, mennyi kellene, ha azt szeretném, hogy mindig mindenhova tiszta, vasalt jusson.

2011. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Eldobható!
2011. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Pop-In All-in-one mosható pelenkát használok. Én is lusta vagyok, de igazából ez csak szokás kérdése. Ráadni a babára ugyanannyi, mint az eldobhatót. Annyi különbség van, hogy használat után bedobom egy vödörbe, amiben áznak, aztán meg be a mosógépbe. De legalább nem csinálok 1 tonnányi szemetet...
2011. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

eldobhatót

utolsónak valóban nem csinálsz egy tonna szemetet,csak elhasználsz egy csomó vizet.de ez nem kritika akart lenni,mindenki olyan pelenkát ad a gyerekére,amilyet akar

2011. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
eldobhatót használtunk mindkettőnél
2011. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!