Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez igaz?! Anyós szerint ne...

Ez igaz?! Anyós szerint ne adjak kenyeret 11 hós babámnak, mert gilisztás lesz. :S

Figyelt kérdés
Egyszer kap kenyeret vacsorára, és így sem eszik annyit. Én még ilyet nem hallottam, de lehet nem vagyok jól informálva... kutyánál hallottam, de gyereknél?!?
2011. jún. 28. 18:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Ez most komoly??

Ezen jót nevettem!Még hogy kenyértől gilisztás...Anyósod jó poéngyár.

2011. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, mint az én anyósom...

Az enyém csak azzal sokkolt, hogy ne friss kenyeret adjak neki, mert attól megfullad, hanem szikkadtat...

2011. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Istenem, ennyi hülye anyóst. Már bocsánat, még szerencse, hogy az enyém sose látott el ilyen "hasznos" tanácsokkal. De most komolyan kedves kérdező, ezt elhitted neki, hogy kiírtad ide? Nem bántani akarlak, de ez iszonyat nagy badarság.
2011. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csináltass egy glutén érzékenységi tesztet, ha rendben van eheti! Ha pedig nem akkor úgy sem adhatsz neki többé. :)

Ettől kell tartani, nem a gilisztától!

2011. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok anyósodnak! :):)


Az utolsóhoz megjegyzésként: cöliákia tesztet hiába csináltatsz bárkinek, aki még soha nem evett glutént. Semmit nem fog tudni kimutatni a teszt. Az ugyanis csak több hónapnyi, több évnyi glutén terhelés után fogja tudni kimutatni, hogy valaki lisztérzékeny vagy sem.

2011. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Annyira jót nevettem a válaszokon :D :D :D :) :) :)

Köszönöm, hogy írtatok!


Azért írtam ki a kérdést, hogy a férjemnek is megmutassam, milyen hasznos tanácsokkal lát az anyukája, mert nekem soha nem hiszi el, hogy nem mindig az a jó, amit ő mond.

2011. jún. 29. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!