Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam 7 hónapos és éjjel...

A fiam 7 hónapos és éjjel nagyon sokat fel kell! Mitől lehet ez? Lehet a fogától? De nem lehet a fogára fogni mindent! Remélem tudtok adni rá valami választ?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi időt van fent ilyenkor egy-egy alkalommal? Lehet nappal sokat alszik? Az én 8 hós lányom is sokat fent van,neki jön a foga,de sokszor csak hallom ahogy gőgicsél,majd visszaalszik.

neked ki is kell venni a kiságyból?

2009. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erre a korra jelemzö olvastam itt a neten, de nem szabad öket szorakoztatni hiszen éjszaka aludni kénne ha csak nyugtatgatód akkor vissza fog aludni párnapot rá kell szánod és át áll.
2009. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de jellemzö erre a korra hogy felébrednek ha nem sír ne vedd ki a kiságybol ,csak csititgazsd vissza mert az éjszaka alvásra valo. Én tapasztalatbol írom, mert nekem a nagyfiam igaz nem sírt de nézelödött és én azt gondoltam nem álmos így nézelödtünk éjszaka pár hónapig,és elhatároztam így nem mehet és leszoktattam érdekes utána át aludta az éjszakát .A második gyereknél már ügyesebb leszek nem fogom szorakoztatni csak vissza csititgatom ha lesz ilyen!
2009. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!