Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem nagyon értem, hogy most...

Nem nagyon értem, hogy most mi is tartozik ebbe a babakocsiba. A kosár alatt a mózest értik vagy a bevásárló kosarat?

Figyelt kérdés

És, ha jól értem és ez valóban 3in 1-ben akar lenni, létezik, hogy csak ennyibe kerül? Ez a márka tudtommal rohadt drága.


[link]


2011. jún. 29. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Más netes áruházakban valóban dupla ennyibe kerül ez a Graco kocsi. Amit Te linkeltél, sztem ahhoz mózes nem tartozik, különben lenne róla kép.
2011. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami alul van az max jóindulattal sem mondható kosárnak, bár itt erról lehet szó.

Másskülönben mózeskosarat írtak volna.

Nekem is Graco-m volt, na nem ilyen "tolható forgószék" fazon, hanem hagyomásnyosm TS-es babakocsi, na annak alul volt rendesen kosara. nemrég adtam el 2 évesen ennek az árnak a harmada alatt.

Mózeskosár nem volt hozzá, de az az ami tök felslegse.

2011. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a bevásárló kosarat értik kosár alatt. A helyedben én megkérdezném őket, láttam ott telefonszámot, vagy mail mégjobb, mert nyoma marad. Mi ennél jóval olcsóbb kocsit vettünk, de kb 3 mail-t váltottunk mire megrendeltük.
2011. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, ne is mond én is rosálok a netes rendeléstől. Amúgy meg tényleg rengeteg féle van, aminek lehet hogy nincs ilyen jó neve, de tudja, amit tudni kell és nem ilyen borsos az ára. Hajlok a lengyel kocsik felé. köszi!
2011. jún. 30. 18:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Még vmi, ezt hívják az úgynevezett kagyló ülésnek? Ha vízszíntbe döntöd, a puja lába az égbe van?
2011. jún. 30. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:

12:34-es vagyok. Mi is lengyel kocsit vettünk végül is, igaz mi már sportkocsinak. Ezt vettük : [link]

Amúgy ennek is van ilyen 2:1-es változata [link]

2011. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!