Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire lehet kényelmes a...

Mennyire lehet kényelmes a babáknak a modern kocsikon lévő sportülés, az egyben dönthető ún. kagylóülés?

Figyelt kérdés
Nagyobb gyereknél még talán lehet praktikus, de mi a helyzet a 6 hónap körüli picikkel, akik éppen kikerülnek a mózesből? El sem tudom őket képzelni benne. Tapasztalatok?
2011. jún. 30. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmire gondoltal? Hat, en nem talalom tul kenyelmesnek meg a nagyobb babaknak sem.

2011. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire. Szinte minden kocsinak ami tetszene, ilyen van.
2011. jún. 30. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van és a lányom imádja!!!!Sokkal kénylemesebb nekik ,mint a hordozó!!!És hordozóba meg már 0 hónapos korától beleteszed!!!
2011. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet nekik túl kényelmes. Nekünk normál babakocsink van, külön dönthető háttámla és lábtartó (Peg Perego Pliko P3).
2011. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14:17-es!

Igen, a hordozónál lehet, hogy kényelmesebb, de nem ez volt az összehasonlítási alap (bocs, nem kötekedni akarok).

2011. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
14:17-es Nektek pontosan milyen kocsitok van?
2011. jún. 30. 14:31
 7/10 anonim ***** válasza:

14.17 vagyok.Tudom,hogy nem kötekedni akarsz,de hidd el ezek azért úgy vannak kitalálva hogy kénylemesek legyenek.Az tuti hogy hason alvó babának nem jó,de az én lányom soha nem aludt hason,a másik pedig hogy 6 hónapos kora után nem is nagyon aludt a babakocsiban,hanem nézelődött.Azért hoztam fela hordozó témát,mert biztos láttátok már ,hogy anyukák a vázra szerelt bébihordóban sétáltatják órákig a babájukat.


Ilyenem van egyébkén:

[link]

2011. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Dehogy akarok kötekedni, csak tanácstalan vagyok. :) 20 hetes vagyok és lassan el kell majd dönteni mit vegyünk a kisfiunknak.

Ez a kocsi tényleg szuper, láttam már élőben is. :)

Egyébként aki tényleg használt már ilyen kagylóülést, az mindenki dícséri, csak a magamfajta tudatlanok nem tudják elképzelni. :D

A hordozóban sétálástól meg egyébként engem is kiver a víz...

2011. jún. 30. 14:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, most látom nem is nekem írtad a kötekedést... :DDD
2011. jún. 30. 14:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk külön dönthető a háttámlája, és most készülök egy újat venni, ami kagylóüléses, mert ami van, azt nem szeretjük, nem kényelmes neki, csak fekve. Pedig nem alsó kategóriás babakocsi, kész vagyon volt.
2011. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!