Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csempésszek bele a 7...

Hogyan csempésszek bele a 7 hónapos babám ételében tápszert, hogy megegye végre?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó megenni a tápszert már lassan 1 hónapja hiába keverem be neki gyümölccsel nem eszi meg.Maximum éjjel fogadja el fél álmában akkor is csak 1-szer és kb 150ml-t.Tejpépet gyümölcsöt főzelékeket eszik.Nem tudom már mit csináljak se kanállal se pohárból se cumisüvegből nem fogadja el.
2011. júl. 1. 05:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát adsz neki? Szerintem váltanotok kellene, főleg, ha amit eddig próbáltál adni neki, HA-s tápszer. Azok bűn keserűek, ne csodálkozz, ha nem fogadja el...
2011. júl. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltunk majdnem most a DM saját termékes van az elején ette is de ez kb tartott úgy 1 hétig.Hozzáteszem azt is csak éjjel ette de akkor legalább többet és legalább 3-szor.6 hónapos koráig anyatejes volt majd úgy döntött nem kell neki és hiába tettem meg mindent nem fogadta el ekkor jött a tápszer de azt sem eszi:(bármi más jöhet csak az nem.
2011. júl. 1. 07:16
 3/14 anonim ***** válasza:
És ízesítettel próbálkoztál már? Pl. a beba vaníliás, vagy a humana jó éjt tápszere iszonyat finom vaníliás, azt szerintem nincs olyan finnyás egy baba sem, hogy ne fogadná el...
2011. júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy hülye kérdés, mert mi még nem tartunk ott csak felvetem: Ha főzeléket, gyümölcsöt és más egyebet azért eszik, akkor miért erőlteted?
2011. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert a főzelék, gyümölcs, és minden mellett kell a napi fél liter tejalapú táplálék valamilyen formában a gyerekeknek sokáig. Nem csak egy éves korig, hanem a továbbiakban is.

Sajtot, túrót, tejtermékeket 8 hónapos kortól be lehet vezetni, de sajnos nem tudsz neki annyit adni, ami a napi fél litert fedezné.

2011. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már minden fajtát semmi nem jött be csak itthon állnak a megbontott dobozok és sorba ajándékozom el őket.Adok neki multivitamint mert nagyon aggódom a vitaminbevitel miatt én is.Már nagyon kikészít ez a nem evés ezen aggódom egész nap.Tényleg mindent bevetettem már.Most bújik ki épp a foga ez is biztos befolyásolja de erre sem lehet mindig fogni mert ez már nem most kezdődött.egészen 2 és fél hónapos koráig volt nevezhető jó evő babának azóta egy katasztrófa az evés!:(
2011. júl. 1. 07:47
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a súlya rendben van 7490g és 73cm egész nap mosolyog boldog baba.
2011. júl. 1. 07:56
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Az én babám is 6 hónapos koráig szopizott,de én nem adtam neki tápszert sosem.Mindent eszik szó szerint és a védőnő is mondta,hogy nem kell neki tápszer,ha mindent eszik.
2011. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja, és 7 hónapos kislány 9120g és 68 cm,vidám baba.

utolsó voltam

2011. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
H
2011. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!