Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 kerületben tudtok jó gyereko...

Zorana kérdése:

4 kerületben tudtok jó gyerekorvost ajánlani?

Figyelt kérdés
Lelkiismeretes, kedves dokik érdekelnének. Tudtok ajánlani?
2011. júl. 1. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, dr. Kálmán Mihály a király utcai gyermekrendelőben. Maximálisan lelkiismeretes, de határozott és jó pár év tapasztalat van mögötte. Megadja a mobilját, bármikor lehet hívni. Ha inkább női orvost szeretnél, ugyanitt dr. Horzsa Éva a barátnőim lányainak orvosa, nagyon elégedettek vele. Minden jót.
2011. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Kálmán volt az én dokim is. :) Nem öregedett még ki? Már mint érted, hogy értem ...
2011. júl. 3. 09:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg? :) Az egyik barátnőmnek is, ő most a kisfiával jár hozzá. Figyu, nekünk az a véleményünk, hogy az idővel csak nőhet a tapasztalata. Nem "berögzült" vagy "öreges", ha erre gondolsz, vagy ilyesmire gondoltál egyáltalán?
2011. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyenekre. Meg a mi "kapcsolatunk" vége felé már inkább politizált a látogatásaim alatt.
2011. júl. 4. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:
?? komolyan? erről az oldaláról én még nem ismerem. :) Nekünk idáig bármi volt (szerencsére nem sokszor), jól kezelte a fiamat, mindig mondja, hogy hívjam, ha bármi van, türelmesen végighallgat, elmagyaráz dolgokat, meg minden, szóval én bírom. De dehogy akarom én erőltetni, félre ne érts! Akit még én ismerek, akit írtam is, a dr. Horzsa Éva, érte odavannak a barátnőim. De remélem még válaszol neked más is, hogy jobban tudj választani. :)
2011. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem éreztem erőltetésnek :) én is szerettem gyerekként :) sőt újat mondok, a párom 2 kis tesója is hozzá jár :D uh sanszos hogy nála maradunk :)
2011. júl. 4. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
:) azért remélem még ír más is, hátha.. minden jót!
2011. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Dr.Bátorfi Istvánt tudom ajánlani.Ő a pozsonyi úton rendel,sok éves tapasztalat,gyors,nem paráztatja a szülőket.Házhoz jön bármikor,de tényleg.Pl.amikor haza hoztuk a kislányunkat rá egy órára már itt volt,pedig családi összejövetelen volt.Kb.10 percig volt nálunk,azalatt mindent megcsinált.(nagyon alapos,hiába gyorsan végez.)Szerintem nagyon jó doki.Csak ajánlani tudom.:)
2011. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Király utcai rendelő - Dr Pálos Judit.

Középkorú nő, három saját gyerekkel.

Nekem a régi védőnő ajánlotta, mert nem tartozunk a körzetébe.

Fantasztikusan jó orvos, én emberileg is nagyon szeretem, árad belőle a nyugalom, pont annyira veszi komolyan a dolgokat, amennyire kell, évente 30 újszülöttje van, szóval meglehetősen tapasztalt. Híve a szelíd gyógymódoknak, amit én nagyon értékelek.

2011. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!