Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használsz párásítókészüléket...

Használsz párásítókészüléket a gyerekszobában?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyet? Milyen fajtát ajánlanál?


Úgy olvastam, hogy panel lakásokban ajánlott első sorban. Aki panelban lakik és nem használ/használt, annak volt a gyerek szempontjából valamilyen 'hátránya'? Mármint, kialakult valami betegsége? pl. asztma, allergia ?!


2011. júl. 3. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Regen" nem voltak ilyen gepek, megis sokkal kevesebb volt asztmas, stb.

Ha izgulsz, egy kis tal hideg viz is megteszi a szobaba, amit a baba nem tud elerni. Nem kell minden hulyeseget bevenni/megvenni.

2011. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyáron nem kell használni! télen a központi fűtés miatt a panelban nagyon száraz a levegő, ezért ajánlott párásítani, méghozzá hidegpárásítóval!

mi használtuk, télen szörcsögött a babám amikor nem volt bekapcsolva és nekem is jót tesz az ekcémámra :)


de azért túlzásnak érzem, hogy a hiánya miatt bármilyen betegség alakulna ki, nem hallottam egyik asztmástól se, hogy pedig ha használtak voltak anyáink párásítót... orvos se hiszem, hogy arra fogná ;)

2011. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi használunk(nem panelban lakunk),bár nem sokat kapcsoljuk be.

[link] Ilyet vettünk,nekünk bevált.

A picinek nincs semmilyen betegsége,kb. eddig 2-szer használtuk.

2011. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor felesleges végül is megvenni, maximum télre jó, ha van.

Panelban lakunk, én előtte világéletemben kertes házban laktam és semmi bajom nem volt.. de, mióta panelban lakunk párommal, sokszor kivagyok száradva. Van párásítónk a fűtőtesten, de az nem sokat ér.

Akkor majd télre veszek a gyerekszobába.


Köszi a segítséget :]]]

2011. júl. 3. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van a gyerekszobában, szerintem nagyon jó.

2011. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a tál víz a radiátoron tényleg nem sokat ér, hideg párásító kell. én vaterán vettem 1000.-ért :)
2011. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!