Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól volt elég...

Hány hónapos kortól volt elég napi egy alvás a babátoknak? Honnan tudtátok, hogy eljött ez az idő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

14-15 hónapos volt.

Nem akart elaludni délelőtt, aztán mikor elaludt, utána nem akart elaludni délután, aztán estére teljesen paff volt. Ha meg 2-t aludt, akkor este nem akart elaludni.

Borzasztó 1 hónap volt, mire átállt a napi 2-ről napi 1-re.

Igyekeztem elhúzni a délelőtti alvást, hogy déli alvás legyen belőle, szegény néha elaludt ülve a szoba közepén :(

2011. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
9-10 honapos volt es delelott 10-11 korul mindig aludt 40 percet es utanna delutan 2-3 kozott. Legtobbszor egy seta alatt a kocsiba vagy elmentunk bevasarolni es szinten a babakocsiba aludt. Aztan 9-10 honapos kora korul eszrevettem, hogy mar nem alszik a babakocsiba setak alatt hanem nezelodik es kibirja egesszen 12 oraig amig kap enni es utanna kidol. Mondjuk ez attol is fugg mikor ebred a baba reggel mert az en kisfiam nagyon jo alvo este 8-tol alszik reggel 9-ig (sokszor en ebresztem, hogy legyen napirendunk es ne csusszunk el nagyon) mar 9-10 honapos kora ota. Igy termeszetes, hogy kibirja 12 oraig gond nelkul megha szaladgal is egesz delelott. Azert ha 7-kor kelne akkor tuti kidolne meg ebed elott.
2011. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt. onnan tudtam, hogy már csak egyszer aludt ;D nem időre fektettem hanem mikor elfáradt. teljesen kitolódott a délelőtti fekvés, este meg picit előre jött a lefekvés :) persze voltak napok amik nehezek voltak, az egy még kevés volt a kettő meg sok, ezek inkább a frontos napokra voltak jellemzőek, tehát nem ez volt 1-2 hétig hanem hetente 1x volt ilyen nap
2011. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos volt és egyszerűen nem lehetett 2szer letenni aludni.
2011. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt, amikor nem akart elaludni délelőtt. Nekem két napra volt szükségem, hogy rájöjjek, mit akar. Harmadik napon már nem is tettem le délelőtt. Simán átállt.
2011. júl. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányom 9 hós korától egyszer aludt, egyszerűen nem tudtam letenni akkor amikor szoktam és utána meg már délután nem aludt el. Volt 2 hét, amikor még előfordult hogy kétszer aludt egy nap, aztán már nem. 2,5 éves és már nem is alszik, csak ha nagyon korán kel.

Fiaim 10,5 hósak, még kétszer alszanak, de fél6-6kor kelnek. Már necces a két alvás így is, ha rendesen 8 fele kelnének, akkor biztosan csak egyszer aludnának már.

2011. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!