Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pampers oldalán van most...

A Pampers oldalán van most letölthető kupon? Vagy valami más amivel olcsobban tudom megvenni a Pampers pelust?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs Dm-kártyád? 50 pontosban van a Joker kupon 25-% -os kedvezménnyel vehetsz meg 1 szabadon váasztott dolgot.
2011. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, DM kártya. Illetve ha a babád 1 év alatti, akkor még a bababónusz programra is tudsz jelentkezni a dm-nél. Így még plusz kuponokat is kapsz.

De alapvetően ha vásárolsz bármit a dm-ben, kapsz a kártyádra pontokat, aztán a pontokat be tudod váltani kuponfüzetekre. Az 50 pontos kuponfüzetben, ahogy az első is írta, van egy 25%-os joker kupon, én mindig arra veszem a pelenkát. A bababónusz programban pedig küldenek plusz olyan kupont, amivel a vásárlás végösszegéből tudsz még spórolni (10-15%-ot, ezt nem tudom pontosan, sajna én lecsúsztam róla).

2011. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!