Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milupa Milumil Ha Start...

A Milupa Milumil Ha Start tápszer milyen idős korig jó? Meddig ideális használni?

Figyelt kérdés
Az dokink 3 éves kort említett (tudom, hogy van Milumil 1-es,2-es,3-as is), de hallottam már a Ha Startnál a 3 hós kort is. A dokink csak a Ha Startot írja ki, mert állítólag ez végig jó! Emiatt nem alussza át az éjszakát? 7 hós múlt a csajom
2009. márc. 29. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom 6 hós koráig ette a startot, amint betöltötte a 6 hót, a dokinéni mondta, hogy álljunk át a ha2-re, mert ennyi idősen már nem elég a tápanyag, vitamin a start-ban.

Egyébként, ha megnézed a dobozát, azon is csak 6 hós korig vannak az adagok, mert 6 hós kortól a 2-es ajánlott.

2009. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is a Ha Startot ettük hat hónapos koráig, majd a doktornőnk felírta Ha 2 -őt, mivel már nem lakott jól a start-al.De az én drágám még így sem aludta át az éjszakát, úgyhogy vettem neki egy Mildibé Szép álmokat,s hihetetlen de azóta átalussza az éjszakát.Ez rizzsel dúsított s laktatóbb. Nekünk nagyon bejött. Ezt már nem írja ki a doktornő, mert csak Ha-t írnak ki 6 hó után. Kb. 1600 forint egy dobozzal. Egy 7 hós kisfiú anyukája
2009. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, mi 3,5hósak vagyunk és most váltottunk a milupa HA startról a milupa 1-re, és láthatóan táplálóbb, nyugodtabban alszik a kisfiam. Nekünk szó nélkül kiírta a doki.
2009. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 hós koráig!!

6 tól már a Milumil 2 van

2009. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! Beigazoltátok, amit gondoltam! Rá fogok kérdezni, miért erőlteti a dokink a Startot. Eddig azért nem tettem, mert mégiscsak orvos. Pusz
2009. márc. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!