Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben adtok zoknit...

Ebben a melegben adtok zoknit éjszakára a babátokra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18 hónapos a lányom , de én még adok rá igen, 24 fok van a lakásban, de ez reggelre hűlik 1-2 fokot, alszik egész éjjel, szerintem még elbírja. Sőt rajta body és vékony hosszú nadrág is van, ill. egy vékony polár takaróval is betakarom, ez nem mindig marad rajta.
2011. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom 19 hónapos; én is adok rá zoknit, nagyon vékonyat, de lábon át is meglehet fázni:o)

Ezen kívül egy rövid body és egy rövidnaci van rajta ^^

2011. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem adok. 26 fok van a lakásban. 8 hónapos a kisfiam.
2011. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Enyém 3 éves, kb. egy éves koráig (a hideg téli hónapokban) aludt zokniban, azóta se télen, se nyáron nem alszik zokniban :)
2011. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert kb 29-30 fok van (panel) Klímát, ventilátort nem bírjuk... Egyébként rövid ujjú body van csak rajta, meg egy vékony takaró.
2011. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Panelban én sem.Valószínű még a bodyt sem adnám rá,ha nem venné le a pelust.
2011. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Panelban lakunk,9.emelet,déli fekvésű,nálunk is 29fok lehet,rövid ujjú bodyt és egy nagyon vékony zoknit adtam rá,nagyon izzadós,és nem tudom hogy le vegyem e róla,vagy ne.

6 hónapos.

2011. júl. 8. 21:47
 8/13 anonim ***** válasza:
nem. Kisfiam 2 éve nyáron 5 hós volt, már akkor sem adtam rá. Mi is panelba lakunk, dög meleg van. Sokszor volt, hogy nem volt rajta a takaró mert lerúgta, de sose volt beteg ez maitt.
2011. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy izzad-e pl. a tarkóján, ha igen, én nem adnék rá, illetve levenném a zokniját.

Én most nem adtam a 17 hós kisfiamra, vékony takaró van rajta és kb. 25 fok. Ha éjjel ránézek, megnézem hideg-e nagyon a lába, ha igen, óvatosan ráadom.

2011. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
panel, 9.em, szintén déli, egyik gyerekemen sincs ma éjjel zokni, 2,5 éves, 8 hósak.
2011. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!