Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni ezt az úszó...

Érdemes megvenni ezt az úszó gumit tesz veszen? 700 ft+postaköltség+utalás=1300ft vagy annyiért már kapok máshol is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van és egy nagy rakás kaka.
2011. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Corában 600 ft volt,csak nem volt rajta lyuk,viszont volt egy zászló(az kalózos volt).Pont ma játszottunk vele szintén medencében,valóban kicsit instabil,de ez tényleg mindegy.
2011. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is ilyen volt. Nagyon utáltam. Nem elég, hogy össze-vissza borul. De még vágta is a lába között mikor már nem volt rajta pelus a medencébe. Még a teszveszre se raktam fel, inkább kidobtam.
2011. júl. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora medencétek van. De én a helyedben azt a sárga négyzet alakút venném. Az sokkal stabilabb, és kényelmesebben ül benne a gyerek is.


Ilyenre gondolok:

[link]


De van belőle kisebbeknek való is:


[link]

2011. júl. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ez a gondom.

Amit az utolsó belinkelt sárgát, az nagyon stabil, tényleg nem borul fel, lehet lökdösni a vízben. Viszont az a hátránya, hogy a baba a kezével nem ér bele a vízbe és így nem tud pancsolni, valamint a látóterét is lekorlátozza.

Én olyat vettem tavaly amit belinkeltél, de valóban 290 Ft volt a pólus 300 Ft-os boltjában. Akkor 5 hónapos körüli volt a babám, az itthoni medencébe raktuk bele, akkor aránylag jó volt. Idén még nem állítottuk fel a medencét mert egy kisebb építkezés van nálunk, de szerintem már nem alkalmas arra, hogy a 16 hónapos ficánka lányomat megtartsa. Szerintem az első karnyújtásra ki fog billenni az egyensúlyából és felborul.:(

Lehet, hogy írtad, de nem emlékszem, mekkora babának vennéd?

2011. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Másfél éves a kisfiam.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. júl. 10. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!