Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tűzfolttal (nagy...

Akinek tűzfolttal (nagy kiterjedésű) született a gyermeke ők hogyan kezeltették és mikor? Elmúlt vagy megmaradt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az én lányomnak volt a születésekor az öreglyuk alatt.nagyon sokat halványodott,most már alig látszik,és a haja is takarja (10hós)
2011. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nálunk ez családi Örökség..a anyósomnak is van, férjemnek is van, és a kisfiam is örökölte..most 1, 5 éves és szinte alig látszik. hozzáteszem én imádom neki a kis foltját olyan kis cuki vele. De, nem kezelték semmivel,nem is foglalkoztak vele a dokik.
2011. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves második váaszoló!A te gyermekednek mekkoora volt a foltja és hol helyezkedett el?
2011. júl. 12. 14:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít "nagy kiterjedésűnek". A lányom homlokán egy 4-5 cm-es szív alakú folttal született, továbbá az orrán is volt egy 1-1,5 cm-es pötty, a szája fölött pici foltocska szerű valami, illetve a hátán, a derekánál egy 2-3 cm-es kis valami.

Hamarosan 4 éves lesz a lányom, eddig egyedül az orráról tűnt el teljesen, a szívecske már nagyon halvány (ezt egy kicsit sajnálom is, mert olyan édes!), és mostanában a hátán levő is drasztikusan halványodni kezdett.


NEkem anno a nőgyógyászom azt mondta, amikor megszültem, hogy az ő gyerekeinek is volt, és 6 éves korra múlt el.


Meglátjuk. Mi semmit nem fogunk tenni vele, a lányom csodaszép így is. (CSak semmi elfogultság... :o)

2011. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálunk "csak" egy helyen van a combján kb olyan 7 cm nagyságú.Remélem h nálunk is elmúlik majd.
2011. júl. 12. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az én ikreimnek is van,5 hónaposak. Az egyik babámnak csak a tarkóján kis foltokban,ez egyenlőre nem halványodott. A másik babócámnak van a tarkóján egy nagyobb élénk színű és mellette 1-2 kisebb halványabb folt.A homlokán van egy nagyobb folt,vagyis a 2 szemöldöke közötti részről indul és olyan mintha felfelé a haja felé futna,(tényleg mint a tűz),plusz az orra mellett egyik oldalon kis folt ill. az orrán apró foltok (1-2). Ezek mind halványodtak már most észrevehetően,ha sír vagy erőlködik vagy ha nagyon melege van,jobban kijön.De imádom őt így,egyedi és nem is tudom milyen lenne nélküle:) Kíváncsi leszek én is mennyit halványodik még. De sztem a tarkón mind2jüknek megmarad,azok elég pirosak.
2011. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindkét fiamnak a tarkóján van és a homlokán középen egy csíkban.A kicsinek van még az orra két oldalán és a bal szemhéján.

A nagyobbik 4 éves, a tarkóján már nem látszik, a homlokán még akkor ha sír vagy erőlködik:)

A kicsi 10 hónapos, neki még látszik mind:)

2011. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A tűzfolt nem tűnik el, amiről beszéltek, az a gólyacsípés/lazacfolt. Sokan összekeverik az elnevezéseket.
2011. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ránézésre lehet tudni h melyik melyik?
2011. júl. 12. 19:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. A tűzfolt széle kontúrosabb és sok esetben ki is emelkedik picit a cőrfelszínből. Keress rá a neten, sokmindent kidob.
2011. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!