Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hós kislányom csikorgatja a...

10hós kislányom csikorgatja a fogait, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Most bújt ki a felső 2,és az alsó 2vel csikorgatja. nem sokszor,de elég hangos és zavaró.mitől lehet? kinővi majd?

én arra gondoltam,hogy érdekes neki,hogy van foga.

valami ötlet,hogy leszoktassam róla?


2011. júl. 9. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj vele semmit, hiszen úgysem tudná, hogy mit szeretnél tőle. Az én fiam is csinálta, mikor kijöttek a fogai, élvezte, hogy van neki, de aztán abbahagyta, újabb fogak kijöveteléig. Tehát ha kijött egy új, akkor pár nap csikorgatás...

Most jön a 13.-14. foga, épp ma vettem észre, hogy megint csikorgatja, de csak alvás közben, majd ha kijön neki, akkor abbahagyja. :D

2011. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) csak furi nagyon,de akkor tényleg leszokik róla.nálunk csak nappal csinálja,hál isten
2011. júl. 9. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogorvos azt mondta,h tulajdonképpen "összecsiszolja" ilyenkor a fogait,h jól illeszkedjenek.Ha nem kórósan sokat csikorgat,akkor az teljesen normális.
2011. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!