Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszobába melyik szőnyeget...

Gyerekszobába melyik szőnyeget vegyem? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Narancssárga most a fal,de kitudja milyen lesz még később és úgy akarok most szőnyeget cserélni hogy menjen minden szinhez.Néztem egy ilyet:

[link]

a virágost,vagy egy nagyobb méretű fehér rongyszőnyeg vagy pamutszőnyeg,ami mondjuk jobban tetszik.


2011. júl. 10. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérlek, de miért érzem azt, hogy ez volt a reklám helye?
2011. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi köze a reklámhoz.Csak igy tudtam képet bemásolni,hogy lássátok mire gondolok.Biztos nem igy csinálnék reklámot ha én árulnék szőnyeget.
2011. júl. 10. 23:28
 3/9 anonim ***** válasza:

ezek a szőnyegek szerintem egyáltalán nem valók gyerekszobába. se az anyaga, se a színe.

nekünk ilyen van a nappalinkban (csak mi 25.-ért vettük :D) a sötét hajópadlón, na ez ott szép de a gyerekszobába egy kevésbé vastag, szép színes szőnyeget vettem (használtan 3000.-ért, tökéletes arra, hogy tönkretegye)


[link]


ilyesmi :)


persze te tudod :)

2011. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ez reklám volt, akkor én csinálom az ellenreklámot.:) Mi hasonlót vettünk mint a virágos, a hullám mintást, csak a mérete 2x3 méteres. Piacon ciguséktól fele áron:) Tök ugyanaz, mint a teszen:)

A nappaliba tettük, és a kislányom imádja. Lassan másfél éves, kb 2-3 hónapja vettük, előtte egy "keményebb" szőnyeg volt letéve. Ezen az újon tanult meg igazán fetrengeni:) Annyira tetszik neki, hogy ilyen bolyhos, puha, hogy sokszor csak leveti magát és forgolódik rajta kacagva.

Ha megtehetitek, akkor a shaggyt válasszátok, a rongyszőnyeg úgyis csak össze vissza csúszna, jó nagy esések lennének tőle.

2011. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

23.31-estől kérdezem.

Miért tenne tönkre egy gyerek egy szőnyeget? Nekem 3 gyerekem van, egyenlőre még egyik sem tett egyet sem tönkre. MOndjuk kirágja a sarkát mint a kutyák? :) Vagy leönti kakaóval? Na az már inkább a szülő felelőssége, de azt akkor bárhol megteheti, akár a nappaliban is.

Bocsánat az értetlenkedésért, de tényleg nem tudom elképzelni, hogy mi kárt okozhat egy gyerek a szőnyegben.

Az enyémek soha nem firkálták a falat sem, nem taposták a gyurmát a padlóba, nem öntötték a festéket az ágyba, stb. pedig nincs katonai szigor, csak normális szabályok betartása.

2011. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23.31 avgyok

lehet rossz szülő vagyok ;D gyerekszoba szőnyegén nálunk látszik, hogy használja a fiam. az "autópálya" kicsit ki van taposva, mikor a tejitalos cumisüvegét kivágja a kiságyból bizony nyomot hagy, vagy mikor a gyümölcslé ráfröccsen és még sorolhatnám :) de mint írtam nagyon olcsón vettem a szőnyeget amit ezért nem is sajnálok :)


amúgy irigyellek, hogy nálatok nem látszik a szőnyegen a használat!

2011. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szep. Ha leanyzo van akkor a viragosat, ha fiu akkor inkabb a hullamosat.
2011. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

23:47-es mintha az én fiam hagyna nyomott nálatok:))))Nálunk világos a szőnyeg gyönyörű volt amig el nem kezdett mászni.Aztán a létező össze koszt behozta a térdecskéjével.Hiába mosk fel minden nap estére azért csak be-be hozzuk a port.Ha újra kezdhetném csak ilyen sötét színűt vennék.

Kérdező amúgy nekem nagyon tetszik a szőnyeg:))

2011. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Itt csak a szőnyeget kellett nézni,nem árat,csak kiváncsi voltam a véleményetekre.Valósziínű hogy rongyszőnyeget veszek mert már van 2 kicsi rongyszőnyeg mióta megszületett ,már 2 éves,és nem látszik rajta a piszok.

Köszönöm a válaszokat

2011. júl. 11. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!