Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babé-n kívül melyik naptejet...

Babé-n kívül melyik naptejet használjátok?

Figyelt kérdés
Tavaly nem volt vele különösebb gond, de idén ( pedig a 12 hónapban benne vagyunk felbontástól számítva, ráadásul fújós) kipattogott, sőőt csalán kiütéses lett a 3 éves lányom. A kicsi 9 hónapos és szintén tiszta pötty tőle. Vettem Dm-es gyereknaptejet, na attól szintén tiszta kiütés mindkét gyerkőc. Ötletek, tapasztalatok másik naptejre?
2011. júl. 12. 09:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
La Roche Posay 50 faktorosat mi is. Fehér bőrű, kék szemű, szőke a kisfiam, ezért. Egy kicsit drága volt a gyógyszertárban (4000+), de tavaly nyáron vettem és 2013 augusztusig jó, fújós van és kaptunk hozzá egy kis pár millis ugyanolyan napkrémet is.
2011. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dr Kelen Sun Save 40faktoros gyógyszertárban 1400ft.Szerintem nagyon jó!!!
2011. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok most néztem a lényeget...Az én kisfiamnak is nagyon érzékeny a bőre,mninden kiüti Babéval fürdetem csak az a jó neki Excipial testápolóval kenem és ezt a naptejet használom(Sun save) nem üti ki hypoallergén és még olcsó is...persze nem fújós,kicsit nehezebb elkenni,de kit érdekel...lényeg,hogy jó.Remélem tudtram segíteni.
2011. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Érzékeny bőrűek vagyunk mi is, és a Tesco saját márkás 50-eset használjuk. Vettem DM-eset is, de attól csupa fehér a gyerek, és nagyon nehéz kenni. De kipattogni attól sem pattogzott.
2011. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!