Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az akinek a babája bölcsis a...

Az akinek a babája bölcsis a XVII. kerületben? Hogyan lehet bekerülni bölcsibe? Mikor kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Májusban volt bölcsödei beiratkozás!
2011. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, most beszéltem egy bölcsőde vezetővel, de a kislányom most Május 12- én született.

Azt mondta az intézmény vezető, hogy adjuk be a jelentkezsét, és talán jövő szeptemberben felveszik.

Az aki nem tud bejutni bölcsibe, milyen alternatívát talált ki, hogy ne kelljen gyedre mennie senkinek?

Mi nem tehetjük meg hogy itthon maradjunk, mert nagyon nehéz anyagi körülmények között élünk, nincsen se nagyink senkink.

2011. júl. 12. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyedre sem akarsz menni? Akkor fél éves korában beadnád bölcsibe a babádat? Én is 17. kerületi vagyok, a helyedben felhívnám az Önkormányzatot, biztos van ott valami szociális osztály, vagy családdal foglalkozó, és elmondanám nekik a szitut. Hátha ők könnyebben találnak helyet a babának, mint ha te hívogatod a bölcsődéket. Magánbölcsi és családi napközi van még, de azok elég drágák.:(
2011. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve lehet, hogy találsz olyan anyukát, aki a saját babájával otthon van, és meg tudtok egyezni, hogy a te picidről is gondoskodjon. Ez talán olcsóbb, mint a magánbölcsi vagy családi napközi. Viszont nagy bizalom kell hozzá, hiszen akárkire nem bíznád a gyerekedet.
2011. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, az a helyzet, hogy gyerekjólétit nem kutatnék fel,bölcsibe, akarnám iratni a lányom, és ideális lenne egy éves kora körül, de nekem most jött egy lehetőség, hogy visszavesznek dolgozni, és szeptmbertől mennem kell. Apuka maradhat gyeden, de ő is azt mondta sokáig nem tudja vállalni, ami érthető is.
2011. júl. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!