Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesesgatlo! Aki tobb szintes...

Leesesgatlo! Aki tobb szintes hazban el milyen leesesgatlot hasznal a lepcso fel-lejarokhoz?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnenk amit nem kell a falba furni.Tudnatok ajanlani?Ha van valakinek negativ tapasztalata azt is szivesen varom!!
2011. júl. 13. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
akit csak ismerek,mindnek a kisajtos megoldas van,ami kutya ellen is jo,ha van a hazban...en meg csak ilyet lattam
2011. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nincs allat se a hazban sem a hazon kivul

nincs lehetosegunk felfurni ajtot, ezert erdekel a leesesgatlo

2011. júl. 13. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
menj ra neten-google-es ha erdekel tovabbra is,akkor nezd meg vateran
2011. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy hogy nez ki, de az erdekel, hogy mennyire biztonsagos, mennyire egyszeru a felhelyezese es mennyire elegedettek azok akik hasznaljak

ki menyik markat vette stb

ez nincs fent a vateran!!!

masreszt ilyet csak es kizarolag ujat veszek...minden olyat ami a gyermekem biztonsagaert felel!!

2011. júl. 13. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:

biztonsági rácsot keress, a leesésgátlót az ágyra rakják!


van olyan amit nem kell befúrni hanem rugóval lehet odatenni. mi azért nem vettünk olyat mert ismerősünknek van, a gyerek 1,5 éves korában imádta rángatni, egyszer túl erősen rángatta és rácsostúl elrepült, ügyeleten kötöttek ki :(

mi kisajtót tettünk fel, egyik oldalát a korlátra, másikat a falra fúrtuk.


egyébként ezt a vatera dolgot nem értem, a vaterán is újakat lehet kapni, szűkítsd le a keresést csak új termékek mutatására...

2011. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

en azert nem ertem a vaterat,mert tapasztaltot kertem/keresek es nem azt, hogy hol lehet kapni...

masreszt hiaba nezem a vaterat, mert nem Magyarorszagon elunk (ezert is nem tudtam a magyar nevet).

Nem tudod milyen markalyu volt az a safety gate?

2011. júl. 13. 13:23
 7/8 A kérdező kommentje:
markaju
2011. júl. 13. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az Ikeában vettünk rácsot. Felragasztottuk, sokszor ellenőrizzük, hogy jól tart-e, eddig minden rendben volt.
2011. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!