Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb ha a rácsosbabaágytól...

Jobb ha a rácsosbabaágytól távol van a pelenkázó, vagy inkább legyen melette?

Figyelt kérdés
Néztem egy gyönyörű babaágyat. Egybe van a pelenkázóval, és ifjúságiágyá alakítható, a pelusozó alatt van egy szekrény és egy fiók, az ágy aljában ágynemű tartó. A barátnőm szerint jobb, ha külön van a pelnkázó. Merthogy sok helyet foglal. Ez a komplett ágy 59.000 ,- van hozzá külön komód is, nagyon szép. Szerintetek?
2009. ápr. 1. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt ami egybe van,és negyon szetettem.Éjjel nem kellett "messzire"vinni a babát.Ha van hely,akkor praktikusabb,sztem. :-)
2009. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A dolog attól függ igazából, hogy mennyi helyed van illetve anyagilag mi fér bele. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is. A pelenkázó az ami nem kell túl sok ideig, egy mozgásban lévő gyereket az esetek nagy részében ott pelenkázzuk ahol utolérjük. nekem külön szekrényem volt, és voltam olyan buta, hogy olyat vettem aminek szabad polcai voltak. A mostani eszemmel vennék egy komódot és a tetejére egy pelenkázó feltétet.
2009. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Elég nagy helyem, van egy teljes szoba lesz az övé, ha minden igaz. Azért lenne jobb, így mert prakikusabb is, és ha nagyobb a rácsoságyat leveszem és van egy szép kiságya. A babágy meg mehet egy rokonnak.

A nyitott polcos szerintem se túl jó ötlet.

2009. ápr. 1. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyesmit néztél ki?Ez valamivel olcsóbb.Szerintem is ha a hely engedi jobb egybe.


[link]

2009. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


vagy ez, ez még olcsóbb és átalakítható.


[link]

2009. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszike a tippet!

Az első belinkelt majdnem olyan mint, amit kinéztem. :-)Nem pont ilyen de majdnem, és tényleg jobb az ára!

Hálás köszönet érte! :-)

2009. ápr. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!