Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kengurut ajánlanátok...

Milyen kengurut ajánlanátok 3hós babámnak? (farredő asszimetria miatt hordanánk) Tehát olyat, amiben nem lóg a lába, széles terpeszt biztosit!

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk Bondolinot. Igaz, hogy drága, de szuper. A baba imádja és Apa is. Ez sem utolsó szempont! :)))
2011. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekünk csatos hordozó van, Liliputi. :) Jelenleg a második gyerkőc használja, és imádja (a nagyobb is imádta), és nekem is kényelmes.

[link]

De igazából tőled függ, hogy milyen fajtát használsz. Én lusta voltam kötögetni, azért vettünk csatosat, de valakinek pont az tetszik, hogy millióféleképpen meg tudja kötni, ezért kendőt vesz, vagy van, akinek tetszik, hogy egy kicsit hagyományos a hordozó, de mégsem bonyolult - ők általában mei tait vesznek.

2011. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem kenguru kell, hanem kendő, vagy mei-tai. Nekem ez utóbbi van, mert én bén voltam a kendőhöz, imádtam és a fiam is. Most 7,5 hós és több mint kilenc kiló, de van, hogy még belerakom, altatáshoz, vagy buszozáshoz. Nekem Gremese-s van [link] nem olcsó, de én nagyon tudom ajánlani. Jó a minősége, anyaga, formája.
2011. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a béná-ról lemaradt "a" szóval béna voltam, vagyok és leszek :))
2011. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is Gremese mei-tai legyen a választás.
2011. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A mei tai-t lehet úgy is hordani, hogy a baba nekem háttal ül? Csak mert hiába is vennék olyat, amibe felém fordulva ül, mert úgy a kislányom nem marad meg, csak ha előre nézelődhet, még fektetve se lehet ringatni, csak ha ül a karunkon. Illetve, hogy azért ajánlottátok a mei tai-t mert jobban tartja a lábakat, vagy miben jobb mint a kenguru?
2011. júl. 16. 12:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem egészséges, ha előre néz a baba, főleg, ha beteg a lába.

Kizárólag feléd nézzen, ha előre kötöd.

Ha a hátadra kötöd, akkor néz előre, de akkor is feléd kötve legyen.

Kifordítva soha ne kösd magadra, se kenguruban, se semmiben.

2011. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Viszont 3 hóst még nem szabad a hátadra kötni.

2011. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

megint előző

A kenguru egyáltalán nem tartja a lábakat, abban csak úgy lóg, nincs terpesz. Meitaiban hatalmas nagy terpeszben van a baba, ami nagyon jót tesz a csípőnek.

2011. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekünk az ortopédus mondta a kengurut. De most megveszem 15ezerért a mei tai-t és aztán üvölt benne a babám, akkor annak mi értelme!?
2011. júl. 16. 13:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!