Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri pihenőszéket venni...

Megéri pihenőszéket venni babának? Nem szeret feküdni, inkább azt szereti, ha kézben van és nézelődhet?

Figyelt kérdés
Nem szeret feküdni, inkább azt szereti, ha kézben van és nézelődhet. De ezt nem bírom egész nap csinálni, mert fáj nagyon a hátam. És milyet érdemes venni, amin játék is van, hintáztatható és árban is olcsó?
2011. júl. 15. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat de én többektől hallottam hogy rezgőset nem érdemes venni mert nem tetszik a babáknak ugyan is közel sem olyan érzés mint a ringatás ,játék legyen rajta illetve hintáztatható legyen.
2011. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hűha, de jó, hogy feltetted ezt a kérdést, én is keresek hintát/bölcsőt/pihenőszéket, de olyan nagy a választék, és árban pedig határ a csillagos ég.

Ha találok valami jót, belinkelem.

Néztem a fisher price bölcső hintákat, de iszonyú áruk van, és végülis semmi extrát nem tudnak a babák szempontjából, csak nekünk , szülőknek különlegesebb egyik a másiknál. Design...

Eddig mi is mindenből a legjobbat, legdrágábbat megvettük a babánknak, de ma épp azon gondolkodtam , ahogy elült a hordozójában, hogy arra veszek egy játékívet és kész.

Nekem is legtöbbet ölben van a babám, úgy tudok enni is, hogy belerakom a hordozóba és közben hintáztatom.:))


Végülis ezek a drága hinták sem tudnak többet...

2011. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, mert egyszer kipróbáltuk tesóm kisfiáét, és 5 perc után ki akart jönni.Szerettem volna neki karácsonyra, láttam is jót, de a férjem lebeszélt amit jól tett így utólag.Én feleslegesnek tartom.Lányom mindig is imádott a hordozóban csücsülni, ez most is így van.Arra is fel lehet lógatni bármilyen játékot, és abban is lehet hintáztatni.Főleg azért volt nekünk felesleges, mert tesómtól kölcsön kaptuk a zenélő bölcső hintájukat 4 hónapra, pont arra az időre, míg megmaradt volna a pihenőszékben.Mivel volt hordozónk, és hintánk,semmi értelme nem volt pont ehhez ragaszkodni.Inkább félretettük azt a pénzt, és később kipótolva vettünk etetőszéket, az viszont kell!Van mire költeni..és mi is felnőttünk pihenőszék nélkül, és a pici sem fog emlékezni rá, hogy neki volt olyan.Különben sem értem, mit kell pihentetni egy babán.Egy 1-2 hónapos gyerek szinte egész nap pihen.Miért kell pont pihenőszék ehhez?Rengeteg kevésbé fontos dolgot eladnak a szülőknek a bababoltok.
2011. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

szia, én is anno sokat gondokoztam milyet vegyek, és pont itt egy anyuka ajánlott ezt, és ilyen mellett is döntöttem, én mondjuk a teszveszen vettem egy régebbi modellt, de csak a huzat színe más. NAgyon jó vétel volt kisfiam imádta(már kinőtte), jókat visongott benne mikor rájött hogy tudja magát hintáztatni.Rezgőfunkció felesleges szerintem.

Nem egy fontos dolog, de ha akarsz akkor szerintem egy egyszerűbb is bőven elég, vagy vegyél használtat, mert nem biztos hogy szereti, vagy lehet hogy csak 10 percet van el benne.

ja, ez az:

[link]

2011. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Meg mondom őszintén nem volt pénzünk pihenőszéket venni...viszont kb 4 hónapos korától elkezdtem fiamat a hordozóba tenni, mikor pl fejtem, vagy nem volt el hason, háton.És nagyon bejött!!!Erre is lehet játékokat kötni, tudom hintáztatni!

Annyira bejött, hogy sajnáltam, hogy előbb nem tettem bele:)

Még mindig nagyon szereti, pedig már 9 hónapos, és a lába kilóg:)De úgy hintáztatja magát,hogy az csak na:))

De nem minden hordozó ugyan olyan.Barátnőm 4 hónapos kislánya nem szereti a hordozójukat, de tényleg nem valami jó, fiamnak sem tetszett mikor beleültettem....

Próbálkozz a hordozótokkal, hátha bejön:)

2011. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Akkor azt sem fogja szeretni!!! Szerintem. Legalábbis nálunk is ez volt a helyzet. Meg fogod szokni idővel, nekem is fájt a hátam eleinte, de bejáródott. Mi játszószőnyeget vettünk, azt nézegette, kicsit ahogy nagyobb lett, rángatta a rajta lévő játékokat. Mi csak kölcsön kaptunk egyet, de csak rakosgattam, pár perc után nyűglődött, feszengett benne. Szóval, ha a Ti babátok is olyan típus, mint a mienk, nem fogja azt sem szeretni.
2011. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21:00 vagyok, még a hordozóban sem szeretett itthon lenni a kisfiunk, abban is próbáltam ringatni, max 1-2 percet bírt ki. Volt, hogy próbáltam letusolni, bevittem magammal, de sírás lett a vége, aztán mindig csak akkor tusoltam, amikor a párom is itthon volt, mert a legváratlanabb helyzetekben ébredt fel sokszor, sosem volt nagy alvó sem.
2011. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van: [link] Nagyon imádja a fiam. Jól jön amikor fáj a hasa, volt már rá példa, hogy beletettem, és el is aludt. Most is itt alszik benne. Jópofák a játékok, hintázik, rezeg, és könnyű szállítani. Nekünk nagyon bejött. Azért is jó, mert 18 kg-ig jó, rögzíthetők a lábai is, így nem borul fel vele. A hordozót én azért nem javaslom, mert nagyon nem tesz jót a tartás miatt a gerincének. Persze az is lehet, hogy nem fog benne játszani. Mi 2 hetes kora óta belerakjuk, és napközben 1 órát is képes eljátszani, nézelődni benne.

5 hetes kisfiú anyuja.

2011. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nálunk is az a baj, hogy fáj a hasa és csak kézben marad meg. Meg unalmas neki az ágyban lenni.
2011. júl. 15. 21:44
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha fáj a hasa, a testközelség is megnyugtja, azért szeret inkább a kezetekben lenni. :) Ez már csak ilyen. Most ugye még mind a 2 kezed kell hozzá és gondolom alig tudsz bármit is így megcsinálni otthon. Majd csak elmúlik ez az időszak.
2011. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!