Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajdúszoboszlón jártatok már...

Hajdúszoboszlón jártatok már 2 év körüli babaával? Segítenétek hogy hova menjünk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

mármint hotelre gondolsz? Mi a mátyás király szállodában voltunk, gyerekbarát, merem ajánlani. [link]


mi egy 4 hónapossal voltunk, minden rendben volt, az árak mérsékeltek és sok gyerekeknek való dolog van.

2011. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,erre gondoltam?megkérdezhetem hogy mikor voltatok hány napra és kb milyen árban?



Várom még a válaszokat!Köszönöm

2011. júl. 16. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon kedvesek.csendes a környék és még hinta ,homokozó és nagy játszó felület is van.üdülőövezetben van.

2011. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2009-ben voltunk és akkor is áron is elég olcsó volt. de ha megnézed a honlapjukat most is van elég jó akciójuk.


Mondjuk én többet nem mennék Hszoboszlóra, nekem unalmas egy hely. Azóta inkább Horvátországba járunk, sztem olcsóbb is, de remélem nektek majd bejön :) Ha ide mentek inkább a parkoló felé néző szobát válasszatok az az oldal sokkal csendesebb!

2011. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!