Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hónapos babával mennétek...

1-2 hónapos babával mennétek nyaralni egy hétvégére 2napra belföldön?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
simán:)
2011. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen.Az én babám tavaly nyáron 2hónapos volt,mi egy hétig nyaraltunk vele a Balcsinál.Semmi gond nem volt vele evett és aludt.:-)
2011. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem.

A fiam 6 hetes koráig azt sem tudtam, hol vagyok, addig rázódtunk össze, de a napirend kialakulása (nem én a fiam alakította ki magának) legalább 3 hónapos koráig tartott, akkor már tudtam, kb mikor lesz éhes vagy álmos, és ekkor kezdte átaludni az éjszakát.

Nekem korábban fizikailag nagyon megterhelő lett volna több napra elutazni bárhova a babával, és vinni a fél lakást.

Most a másodikkal már lehet, hogy más lenne, mármint a nagy miatt sem biztos, hogy 3 hónapig otthon dekkolhatok:)

2011. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én nem mentem :)

1 hónaposan egy napunk úgy nézett ki, hogy kis túlzással reggeltől estig a mellemen lógott a babám :D

hát én annak örültem ha egy órát alhattam egyedül :)

de ha neked az esni jól, menj nyugodtan

2011. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem mennék.
2011. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia! Augusztus elején lesz 2 hónapos a fiúnk, és 3 napra megyünk le a Balcsira. Nem értem, miért ne lehetne, hiszen enni, aludni ott is tud. Nagyokat sétálunk majd, és anyuék is babáznak egy nagyot. Már nagyon várom! Védőnőnk is mondta, hogy menjünk nyugodtan.
2011. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

mennék mindenképp. lányom most 9 hónapos. ma voltunk egy rendezvényen és párommal pont azt beszéltük, mennyivel könnyebb egy kisebb gyerekkel aki csak eszik és alszik, míg a mi lányunk, mindenhova mászni akart, mindent meg akart kóstolni stb. fárasztó :)

úgyhogy irány nyaralni!!

2011. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó,senki nem mondta, hogy nem lehet. Lehet, csak az nem minden anyukának pihenés,főleg ha a gyerek nem csak eszik meg alszik.
2011. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs, utolsó előttinek írtam. Meg az megint más, ha anyukád is ott van segítségnek, azért az más, mint ha te, a baba meg a férjed mentek. Szerintem.
2011. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben a baba döntene. :)

Ha sok a tejed, jól eszik, könnyen büfiztethető, nagyokat szunyál, akkor mennék.

De ha hasfájós, pótlás kell neki, nyugtalan baba, akkor inkább ezt a nyarat még kihagynám. Főleg, ha még nem állt be egy kis rendszer a baba életében. Csak azért felesleges kifizetni a szállodát, hogy benn kuksoljatok, mert a kicsi folyton szopizik. Az otthon is megy, kényelmes, ismerős környezetben.

2011. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!