Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Antibiotikum kúra befejezése...

Antibiotikum kúra befejezése után mennyit kell várni, hogy a gyermek napra mehessen?

Figyelt kérdés
Ha a kúra közben napra megy, az mit vált ki?
2011. júl. 16. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvos nekünk sosem mondta, hogynem mehet napra AB kúra közben a gyerek. A betegtájékoztatóban sem olvastam.

Te honnan vetted ezt? Orvos mondta?

2011. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyenről még én sem hallottam. Nyugodtan mehet, nem befolyásolja.
2011. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnő mondta. A gyógyszer betegtájékoztatóját elolvastam, de én sem találtam olyan infót, hogy nem szabad napra menni. Megkérdezem a dokitól.
2011. júl. 17. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár már régi a kérdés, de hátha valaki olvassa. Én ezt találtam: "Az antibiotikumok szedése során arra is oda kell figyelni, hogy némelyik (pl. doxiciklin, valamint a nevükben „floxacin”- ra végződők pl. ciprofloxacin) fényérzékenységet okozhat, így azok szedésének ideje alatt csak kalappal, napszemüveggel, ruhával elfedett testtel szabad napra menni, és a szoláriumozás sem javasolt. "
2014. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!