Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapadókorongos vagy csúszásmen...

Tapadókorongos vagy csúszásmentes tányér?

Figyelt kérdés

Kinéztem ilyen melegentartó tányért amibe víz kell és nehezebben hül el a baba hamija.

nos nem is ez a lényeg, legyen csak sima tányérról is szó, melyik a jobb?

amelyik tapadós vagy mentes. Nektek mi van? és ha lényegében egyik sem mozdul el akkor mi a különbség?


2011. júl. 17. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima műanyag kistányér. Csak azért műa, mert nálunk előfordult hogy lerepült az etetőszékről az első időben. A tapadókorongnak szerintem semmi értelme, mire egyedül eszik, addigra meg tudja támasztani a másik kezével a tányért. A melegentartó meg, hát... szóval én nem vettem ilyesmit...
2011. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
melegentartóval és tapadókorongossal nincs tapasztalatom, de csúszásmentessel igen, méghozzá az, hogy a műanyag etetőszéktálcán tök simán csúszik, szóval nem ér semmit
2011. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

azt hiszem akkor hanyagoljuk ezt, csak azt hittem milyen szuper jó találmány :)

lányom 1 éves lesz lassan.

2011. júl. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!