Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapja kapta a 15 hónapos...

1 hónapja kapta a 15 hónapos oltást, létezhet, hogy attól lett ma lázas? Most alszik, elvisszük ha felkel az ügyeletre vagy várjunk holnapig, és akkor a mi doktorunkhoz menjünk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább várjatok 1 napot. Az oltás amúgy nem okozhatta.
2011. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk mindig oltás éjszakáján volt 38,5 fokos láz a popóban mérve, szerintem nem lehet az 1 hónapja kapott oltás az oka. Adtál neki lázcsillapítót? Mennyi volt a láz?

Szerintem hívd fel az ügyeletet, hogy érdemes e bevinni, mit tudnak csinálni azon kívül amit otthon te is megteszel.

2011. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor mitől lehet? Más tünete nincs, iszik és eszik is rendesen, csak picit nyűgösebb. 38,5 volt a legmagasabb láza.
2011. júl. 17. 12:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze adtam neki nurofent, le is ment de most megint lázas volt.
2011. júl. 17. 12:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az 3 napos láz? Nekünk is volt kb 9h korába nekünk semmit nem mondott anno doki megnézte nem talált semmit se csak hogy ha nem múlik ak vigyem vissza és 2 napra rá tényleg elmúlt neki ahogy jött 16h anyukája
2011. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nézz utána, szerintem is 3 napos láz (roseloa). ha nagyon magasra felmenne a láza adhatsz a kúp után 1-1,5 órával nurofent v panadolt is + hűtőfürdő.

figyel a pisijét,hogy pisil-e eleget vagy nem büdi-e a pisije,mert akkor lehet felfázás is. és itasd jó sokat, az fontos. szerintem is várj még vele holnapig, ha nincs más tünet. nem lehet az oltástól.

2011. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
roseola , elírtam fent, bocsi.
2011. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem az 1 hónapja kapott oltás okozza a lázat.


Csillapítás: 2 óránként kell adni (nem 1 a mi gyerekorvosunk szerint), de más hatóanyagút. Összesen 3-at, tehát egyféle lázcsillapítót csak 6 óránként.


Holnap meg elmehettek a saját orvoshoz.


Igyon nagyon sokat!!!! Sokszor keveset a kicsi

2011. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, most éppen nincs láza. Roseoláról mit kell tudni? Mi okozza?
2011. júl. 17. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Találgatni lehet, de szerintem a legegyszerűbb, ha elviszed ügyeletre. Mondd meg, hogy hiába próbáltad csillapítani a lázát.
2011. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!