Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ehet a baba főtt...

Mikortól ehet a baba főtt kukoricát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk olyan 1.5 éves volt mikor már lett annyi foga, hogy úgy tudja enni mint mi. De leszedegetve már előbb evett. Pépesítve már 8 hós is ehet.
2011. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Múlt héten kapott először. Lefaragtam, és kiskanállal ette meg. 21 hónapos.
2011. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányom 10 hónapos lesz, de én még kukoricát csak bébiételben mertem adni, azt is csak 2 alkalommal.A főtt kukorica nagyon puffaszt, még engem is, a kicsi érzékeny az ilyen dolgokra, ezért én még várok.Karfiolt, borsót, káposztát se mertem még neki főzni.Persze van olyan baba, akinek meg sem kottyan.A hasfájás elmúlt lányomnál is 3 hónaposan, de időnként, nagyon ritkán fáj a hasa, ha valami nem tetszett neki, így én egy éves kora előtt nem fogok neki adni.Úgy felfújná, mint egy lufit:(
2011. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel most van szezonja, mi most adtunk először a 17 hónapos fiunknak. Tavaly még kicsi lett volna hozzá.

Amikor először adtunk neki, csak játszott a szemekkel. Tegnap viszont nagyon kíváncsiskodott, kapott pár szemet. Mivel nagyon ízlett neki, késsel lefaragtunk egy fél csőnyit a kis tányérjába, és szépen kicsipegette belőle! Ízlett neki nagyon, és a pocakját sem bántotta!

2011. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok: akkor ezek szerint az én 18 hósom korán kezdte??? illetve ősszel volt 18 hós és tavaly nyáron már úgy fogta a csövet és rágta... szóval akkor csak 16 hónapos körül volt... Azért idén már maradék nélkül letakarít egymás után 2 csövet! :DDDD


A kicsi 8 hós és már kap karfiolt, kukoricát bébiételben semmi baja a pocakjának tőle.

2011. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kezdte korán!!!Én is csak azt írtam, hogy egy éves kora előtt nem adnék!!De 16-17 hónaposan már simán!!16-17 hónaposan már nem is babák:))
2011. júl. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!