Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Hanna névhez?

Mit szóltok a Hanna névhez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik!Így hívják a kislányom:)

Bár nagyon divat név lett.

2011. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mostanában gyakori lett (ez mondjuk engem nem zavar), és szép név. De lányomnak nem adnám ezt a nevet.
2011. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név, de engem riaszt, hogy nagyon sok kislány kapja manapság ezt a nevet. Csak az én ismeretségemben 4 kislányt hívnak így, és amikor a fiam született 4 kislányból 3 ezt a nevet kapta.
2011. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, de én szívből utálom!

A lányom január elsején született első babaként, de mégsem ő lett hivatalosan a város első babája, hanem egy 3-án született Hanna, mert nekem nem volt jó a lakcímkártyám.

Tudom, hogy az én hibám, őrlődtem is eleget miatta, de a Hannán nem tudom túltenni magam.

Különbenis mostanában minden második kislány Hanna.

2011. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szép, de túl gyakori lett.
2011. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik kedvenc, és így nevezném el legszívesebben a kislányom. DE manapság rengeteg Hanna van, a játszóházban, ahova járunk, legalább 3.
2011. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is szeretem,én lányomat is így hívják,de nem zavar,régebben meg mindenkit Gábornak és Tamásnak hívtak,és egyáltalán nem volt meglepő,ha több volt belőlük egy osztályban,ezért nem is értem annyira,hogy miért kell ezen lovagolni,hogy gyakori..
2011. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én imádom és engem sem zavar, hogy sok van belőle. Ha egyszer összejön a kislány, így fogják hívni :)
2011. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, bár az Anna jobban:)

Elég gyakori, de nagyon szép:) Mi is gondoltunk rá, ha lányunk lesz Hanna vagy Anna lesz, de végül Viktória lett:))

2011. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szép, de már unalmas.
2011. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!