Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vetted ki gyermeked...

Mikor vetted ki gyermeked kiságyából a rácsokat, hogy szabadon közlekedhessen?

Figyelt kérdés
17 hónapos a lányom, megmutattam neki, hogy hogyan tud kijönni.Azóta minden alvás kész cirkusz.Most is azért sír, mert visszaraktam a rácsokat.De ha nem rakom vissza nem hajlandó lefeküdni aludni.
2011. júl. 20. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
22 hónapos,de még nem vettem ki.nem akarom,hogy ha felébred,nekiálljon mászkálni a lakásban.a szoba ajtaja nyitva van,de ha zárva lenne,akkor is ki tudna jönni,már feléri a kilincset.
2011. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én most vettem ki a 15 hós fiamnak múlt héten. éjszaka 1-2x felkelt korábban is, sírt álmában, meg felült, és hiába simogattam, stb, amig ki nem vettem, addig sírt... végére már odavettem magam mellé, mert annyira fáradt voltam, és együtt aludtunk tovább. most hogy kivettem a rácsokat, azóta is felkel, de akkor fogja magát és átmászik hozzám. eredmény ugyanaz, de legalább önállósodott:) (ágyunk egymás mellett van) Napközben meg élvezi, hogy ki be járkálhat, behordja az ágyába a játékokat, stb. Nekünk szét kell szerelni az egész ágyat ahhoz, hogy kivegyem, vagy visszarakjam a rácsokat, így nem tudom mit tenne, ha egyszer nem lennének rácsok, egyszer meg igen.
2011. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A babám 19 hónapos, de nem tervezem, hogy kiveszem a közeljövőben. Addig jó, amíg nem tud szabadon mászkálni. Még pici ahhoz, hogy vigyázni tudjon magára, így én úgy gondolom, 2 éves koráig tuti nem veszem ki.
2011. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21 hós, de még fent van a rács.
2011. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 hós volt, mikor nemhogy egy rácsot kivettünk, de az összeset. én azelőtt is mindig mellette maradtam, míg elalszik, és azután is, így nem volt soha gond a kimászkálással.
2011. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!