Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben tudtok jó babaruhá...

Debrecenben tudtok jó babaruhákat? Akár üzlet, akár turi.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudok! Mi majdnem mindent turiból veszünk. A Pesti utcai turi elég drága, de vannak jó cuccok. Aztán a legeslegjobb a Böszörményi úton a Shell kúttal szemben van, abban a régi katonai épületben, az emeleten. És van egy kimondottan babaturi a Cívis utcai posta mögött. Ja és, ha minőségit és újat szeretnél a Délibáb áruház emeletén van egy gyerekruhabolt. Itt magyar termékek vannak, csak az áruk húzós.
2009. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kossuth utcán a Piac utca felől talán a második kapualjban a Tini bababizományi, ott elég sok ruci van én mindig találok valamit. A Kishegyesi-Dorottya sarkon és a Kishegyesin a Heliker mellett (Törpi) is van egy bizi, oda is szoktam menni. Egyébként turikba érdemes időről időre benézni, mert változó mikor hogy fogod ki. Bababoltban nem nagyon vásárolok, mert elég drágák és kicsit feleslegesnek tartom. Piacokon érdemes még szétnézni, ott is szoktak babaruhások kipakolni, pl. a Kynga, ami jó minőségű és viszonylag olcsó.
2009. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pásti utcai nagyon jó(hatvan u.ból nyílik)Csak babruhák vannak,és nagyon szép dolgok vannak!Ne is drága
2009. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Corában szerintem tökéletesen aranyos, kényelmes és divatos babaruhák vannak. Ha jól szétnézel köztük, meglepően olcsók is vannak!!! Például nagyon vagány kis hosszúujjú felsőket vettem 6-800 ft-ért és olyan márkás külsejű, vastag tavaszi kardigánt, valamint kantáros farmergatyát 1000-1200 ft körüliért, kb. egy hónapja, hogy csak na!

A Tescoban meg, ha szétnézel, vannak bodyk 3-as csomagban, darabja 300-500 ft szokott lenni.

2009. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, a Coraba tényleg ki lehet fogni. Viszont ugyanazt megkapod egy bizibe is, mint pl a Törpi a Kishegyesin...
2009. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
...és a lényeg, árban harmadáért, ami szerintem 5 db nál nem mindegy. Nézd meg az áraikat: www.torpibababizi.hu
2009. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!