Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legolcsóbb tápszer,...

Melyik a legolcsóbb tápszer, amit gyógyszertárban lehet kapni?

Figyelt kérdés

Most BEBA HA 2-t használunk.De nagyon drága.Receptre is 2600ft!!

Csak azért eszik HA-t, mert ezt felírják nekünk, de már próbáltuk a simát, és semmi baja.Úgy néz ki, hogy nincs allergiája.

Olcsóbbra váltanék, de még is jó minőségűre, amit lehet patika kártyára kapni.


2011. júl. 21. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Humana baby fitt 1.Azt egy éves korig írják fel az 1000 ft.De drogériában is kapsz 1200-1500 körül.Én próbáltam a dm eset,és nem rossz.
2011. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja és lehet patika kártyára venni.
2011. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A DM-ben lehet patika kártyával fizetni?
2011. júl. 21. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:

csak az 1esre van támogatás,a 2esre kevesebb,hiába irják fel.

a DM-es tápszer is olcsó és jó is,főleg ha már 2est is ehettek.

2011. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem a dm -ben nem.Rosszul írtam.a humanat lehet patika kártyára venni.Bocsi.
2011. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi A brendonban is szoktuk nézni az akciókat, sokszor van közeli lejáratú tápszer féláron, így sokszor jobbat tudunk neki venni, mint amit egyébként megvennék. De a lányom már 16 hónapos és csak egy éves kora után mertem más tápszert adni, mint amit a doki néni felírt. De már bánom, mert a HIPP-es nagyon nem csomósodik és szinte mindig van leárazva Brendonban.
2011. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem a Bebát, de nagyon sokba kerül.Lányom 6 hónapos és már most megeszik majdnem 6 dobozzal 1 hónap alatt, pedig már hozzátáplálok..Kénytelen vagyok váltani, mert apukámnak is van patika kártyája és nekünk is, és a fél receptet oda adom nekik.De ez már rengeteg...Nekik is kell a gyógyszerre pénz...
2011. júl. 21. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Szió, Mi Humana Ha2-t hasznlunk, ez 2ezer ft, és van olyan jó, mint a Beba, én is pontosan ezért váltottam, mint amit Te írsz...

De már vettem neki Mildibé2-t, az nem HA-s, és 1400Ft volt, nekünk az is bevált...

2011. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem erre vonatkozik a kérdésed, csak azért írom le, hátha adhatok egy ötletet. Egyik ismerősöm is sokallta a tápszerre kiadott pénzt, ezért anyatejgyűjtőből hozott a kicsinek (már az első hónaptól). Semmi baja nem volt tőle egyszer sem.
2011. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Anyatejgyűjtőből, hogy lehet elhozni az anyatejet?És mennyibe kerül?
2011. júl. 21. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!