Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is ilyen rosszul viseli...

Más is ilyen rosszul viseli vagy viselte a hasfájós időszakot? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
Már ott tartunk, hogy 3-4 órákat tudok aludni, mert nagyon fáj a hasa és fél óránként vigasztalnom kell, mert felsír. Nappal ha alszik akkor meg jön a házimunka, meg nappal sem sokat alszik, mert állandóan kézben akar lenni nézelődni. Nem szopik, hanem cumisüvegből eszik és nagyon lassan, mert közben is sokat sír, így 1,5 órás az etetés, mert meg kell állni büfizni, pukizni, ami nagyon fájdalmas neki.
2011. júl. 22. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos minket is nagyon megviselt, felváltva aludtunk a férjemmel, különben kikészültünk volna. Kórházba is vittük sokszor mert annyira visított. Egy kihívott ügyeletes doktornő adta az első szélcsövet, utána azzal jelentősen javult a helyzet, előtte kipróbáltunk minden gyógyszertári lötyit de nme segített semmi.

Esetleg próbáld ki te is.

2011. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

milyen üveget használsz???

próbáljátok ki az anti colic üvegeket pl. mam ultivent.


nincs személyes tapasztalatom de a nagybátyám majdnem elvált emiatt mert taxizot és nem tudott másfél óránál többet aludni . a baba folyton üvöltött a feleségéhez se tudott szólni mert a kialvatlanságtól Ő is tiszta zombi volt.

végül nem váltak el de a nagybátyám beköltözött az apósa mellé a kisházba a lány anyja meg ment 2. müszakba a kislány mellé hogy a lánya tudjon aludni.


Sajnos nektek is megoldás kellene aki segíthet.

2011. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk is sok a veszekedés mióta megszületett. Már vettem olyan cumisüveget is.
2011. júl. 22. 08:22
 4/9 anonim ***** válasza:

infacol esetleg?



Jobbulást a babának!

2011. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad mennyi idős a picid?

Tudom miről beszélsz, én totál kikészűltem az első 2 hétben miután hazajöttünka korházból - volt, hogy délután 3-tól este 9-ig visított ( mert ez a jó szó rá, nem a sírás) a kislányom, a végén már együtt sírtunk :( Mi is kipróbáltunk minden csodaszert ( Infacol, Espumisan, Papaverines oldat - ez talán kicsit használt , édeskkömény tea....) - de semmi javulás, most leszünk 5 hetesek, kicsit jobb a helyzet, tudod mi válik be nálunk? ha nagyon tekereg, sír, akkor hajszárítóval melegítem a pocakját, és láss csodát legtöbbször megnyugszik! - igaz van, hogy 10 percenként ismételni kell, mert felriad az alvásból és keservesen sír, de legalább beválik! persze nem a legmelegebb fokozaton, és nem órákig fujatom, próbáld ki, nekünk azóta könnyebb mióta elkezdtük ezt, így legalább van mihez nyúlnom, kis megnyugvást ad - nem utolsó, hogy semmi mellékhatás , mert volt amelyik csodaszertől csak mégjobban görcsölt szegénykém.

Írj, hogy nektek is beválik-e a hajszárító!

2011. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nagyon hasfájós a lányom, mi az infacolt használtuk, és minden evés előtt adtam neki. Próbáljátok ki, hogy masszírozod a pocakját, vagy tornáztatod.

Sokan javasolják a cseresznyemag párnát is (akkora, mint egy babzsák, csak cseresznyemag van benne) kicsit megmelegíted mikróban, és a pocakjára teszed.

Remélem használ valamelyik megoldás.

Etetéshez még az Avent-es cumisüveget ajánlanám.


Jó egészséget!

2011. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mi babánk is hasfájós volt. Szenvedtünk és veszekedtünk is miatta. Nagyon sokat segített a GRIPE WATER nevezetű szer. Kifejezetten babáknak való kapormagolaj kivonat. Minden kajcsi után megitattam vele egy kis kávéskanálnyit és rá kb. 5 percre már nyugi volt. próbáld ki megéri tényleg... A vaterán jó áron lehet hozzá jutni.

[link]

2011. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam is hasfájós sajnos. Nagyon jókat irtak az előttem szóló édesanyák ( a szélcső és a melegítés nekünk is segít) annyit írnék még tapasztalatként, hogy amióta elhagytam a tejtermékek fogysztását sokat javultak a panaszok. Már csak frontátvonuláskor szenved szegény pl. tegnap és ma:-( Rátok ez persze akkor érvényes, ha lefejt anyatejet kap a pici.

Ha sikerült elaltatni, hasra is fektetheted, úgy kevesebbszer riad fel, és a hordozókendő is segítség ilyenkor.

2011. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első négy hónapot végig üvöltöte, 4 tubus Infacol semmit se ért el, nekünk a Normaflore tette helyre a kicsi pocakját, de lehet, hogy addigra már magától is elmúlt volna...a barátnőimnek viszont mindnek használt az Infacol, de az 1700 ft és nekünk 6 nap alatt elfogyott.
2011. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!