Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismotorokbol több féle méret...

Kismotorokbol több féle méret van? Melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés
kisfiam most egy éves, még nem tud menni, nem is veszek még, de már most 86 cm, majd pár honap mulva már a nagyobb méretet vegyem?
2011. júl. 22. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá kell ültetni, és amiről biztonsággal leér a lába picit behajlítva az a jó méret. Igen több méret is van, sőt gyártónként is változik a magasságuk.
2011. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ki kell próbálni, mert nálunk pl a kisméret még mindig a nyerő, a nagyobb fajtával könnyebben el lehet esni ha száguldozik vele a gyerek, és én is látom hogy az alacsonyabb egy kicsit stabilabb. Nekünk több méret is van otthon, de a lányom még mindig a legkisebbet szereti, pedig már két éves elmúlt.
2011. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia! Az én fiam most lesz 1 éves, én nyuszi motort vettem neki. Ez a legkisebb méret. 10 hónapos múlt amikor kapta, akkoriban csak ült rajta, nézegette. Most már önállóan jár, így egyedül felül rá, és hátrafelé nagyon gyorsan megy vele. Előre még nem nagyon tudja hajtani.
2011. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!