Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor először adtatok neki plüssfigurát?

Figyelt kérdés
7 hós lányomnak most mosom ki a dínós plüsspárnáját. Most lesz először a kezébe.
2011. júl. 22. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónaposan kapott rongyit. Ilyen alvókendőt. Van 1 feje, meg 3 sarka, biztos tudod... na azóta azzal alszik. Plüss anyagból van.
2011. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikortól már tudott fogni. :) Olyan 3-4 hónapos korában, hanyatt fekve már azzal játszott (ilyen jó minőségű, kis Ikeás plüssökkel).
2011. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Születése előtt kimostam mindet (amik az enyémek voltak anno), 1 hónaposan már mutogattam neki őket. Utána egy kis idővel már nyúlt értük, aztán mikor tudott fogni, már meg is fogta. Most 13 hónapos, szereti nagyon a plüssöket.

Alvókendővel ( rongyi, békát formáló kis plüss, vagy nem tudom minek nevezzem ) alszik a születése óta.

2011. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én azért adtam neki már ilyen korán oda, mert hanyatt fekve szinte mindig a saját fejére ejtette a csörgőket, kemény tárgyakat, és gondoltam, az nem baj, ha a plüss a fejére esik :)
2011. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Születése óta a kiságyban volt pár plüss csörgő.Nemnagyon érdekelte a lányomat egyik sem, de úgy 2 hós kora körül felfigyelt a csíkos kis tigrisre.Amikor már tudott fogni, nyúlt is érte, vagy én adtam oda neki, nagyon szerette.

Tegnap elaludt az ágyában, benézek hozzá-látom a tigrist ölelve alszik :)

Van egy nagyobb tigrise is, azzal birkózik, egy puha, nyúzható, hosszú farkú egere(szintén birkózni) és egy rózsaszín párduca is.Odavan értük.Nemtom, hogy később mi lesz:)

6,5 hós a kislányom

2011. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kimostam az én plüsseimet és azzal játszik mióta meg tudja fogni. Kb. 3 hónapos kora óta.
2011. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!