Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti kitámasztottátok...

Anyukák, ti kitámasztottátok a csecsemőtök fejét?

Figyelt kérdés
Azért, hogy nem legyen hosszúkás a feje, mert ugye mindig oldalra néz a fejecskéjük.
2011. júl. 22. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi nem. Az apai nagyszülők folyton ezzel tömték a fejemet, hogy ki kell támasztani, meg ilyen párna meg olyan párna.... hát nem. Semmivel nem támasztottam ki, szerintem az nem egy egészséges illetve nem egy "élet-közeli" dolog. Most 13 hónapos, semmi baja a fejformájának.
2011. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltam ilyesmit. Míg pici volt, és sűrűn aludt akkor egyszer az egyik oldalára tettem, máskor a másikra. Szép formás feje van, nem volt hosszúkás vagy ilyesmi.
2011. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is forgattam a babámat, hol az egyik hol pedig a másik oldalára és kitámasztottam a hátát.Nem volt baja vele, szeret most is az oldalán aludni.

Kizárólag háton feküdni azért nem jó neki, mert mivel puha még a koponyacsontja, könnyen deformálódhat, hiszen ő még pici, így hónapokig csak feküdni tud és ideje nagy részét alvással tölti.

A cég ahol dolgoztam készít deform-párnákat.

Ez egy speciális párna, aminek a közepén egy lyuk van, így oda nem kerül töltőanyag.Ide kerül a baba buksija és így nem deformálódik el a feje.

Az én lánykám is kapott egyet kellemesen szendergett vele, egyáltalán nem zavarta és gyönyörű a fejecskéje.

A cégem honlapja:www.babaagynemu.hu.Képet nem találsz a párnáról, mert külföldre gyártják, de informálódni tudsz illetve venni is ha felveszed velük a kapcsolatot.

Ha jól tudom 2500 ft a kiskereskedelmi ára.

De ha olcsóbban szeretnéd akkor én is megcsinálhatom neked (kb 15000 db-ot készítettem már belőle)1200 ft-ért, csak akkor nem lesz benne címke.A postaköltsége 480 ft ajánlva.

Ha érdekel akkor írj privit:)

6,5 hós kiscsaj anyuja

2011. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nekem anyukám mondta, hogy támasszam ki a pici fejecskéjét, hogy ne legyen neki hosszúkás a hátsó rész, mert ő már most látja rajta, hogy "kis ufo". de, közben többektől hallottam, hogy egyáltalán nem szükséges, mert formálódik az magától. most 2 hetes a kicsi!
2011. júl. 23. 07:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!