Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog, hogy egy 3...

Normális dolog, hogy egy 3 hónapos baba ha ébren van egyfolytában sír, hogy éhes?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos lesz augusztus elején. Vagy alszik, vagy eszik vagy üvölt, hogy éhes. Amint kel azonnal enni kér. Legyen az előző szoptatástól számított akár 1, akár 4 óra. Már több szomszéd is megjegyezte, hogy kap ez a gyerek eleget enni? Már én is többször elgondolkodtam rajta, hogy talán nem elég neki a tejem, de nem úgy néz ki, mint aki éhezik.
2011. júl. 25. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj neki olyankor egy kis baba vizet ,vagy ha esetleg nem cumizik adj neki cumit mert lehet csak megnyugtatásként kéri és azért sír
2011. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a vizet és a cumit is. a vizet vagy el sem fogadja vagy egyből kiköpi, és szinte szó szerint még az utolsó cseppet is kitologatja a szájából a nyelvével. A cumit: eleinte nem akartam neki cumit adni (kisfiam sem cumizott), aztán amikor elkezdődött ez az állandó sírása már nem fogadta el. Ha cicire teszem kortyol párat, megnyugszik és alszik tovább.
2011. júl. 25. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom hányszor szoktad etetni a kicsit, de lehet a sírás hasfájástól is. Amúgy ilyenkor nagyon falánk volt az enyém is, volt hogy egy nap 9szer etettem meg..:S és fél évesen volt kevésbé tápláló neki a tejem, akkor sem sírt, csak nem hízott olyan ütemben ahogy az orvos elvárta, akkor kiegészítette tápszerrel sajna az étrendet. Szóval ne aggódj szerintem normális ha sokat eszik, a lényeg hogy hízzon, mert ha nem akkor ott tényleg gond van a tejjel.
2011. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet, hogy fáj a hasa azért sír. Én úgy hallottam, hogy "fájdalomcsillapító" is nekik, ha hasfájásuk van, és szívnak a ciciből, de javítsatok ki, ha tévedek.

2011. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Egy ilyen pici babánál teljesen rendben van, hogy cicin akar lenni. Ez a dolga. Egyszerűen csak jelzi, hogy rád van szüksége. Ha kéri, ne várj, azonnal szoptasd meg - a szomját is az anyatej oltja, a kis lelkének is kell a komfortszopi, ráadásul akár elég gyorsan meg is éhezhet, hiszen az anyatejet kevesebb, mint egy óra alatt emészti meg teljesen a kis gyomra.

Semmi gond nincs, csak ő ilyen baba, több a szopiigénye - nekem az első babóm volt ilyen. Sose sírt, mert mindig azonnal és igény szerint mellre tettem. Ne aggódj, pár hónap és kinövi ezt, addig pedig csak szoptasd sokat, legalább a tejmennyiséggel sem lesz semmi gond.

2011. júl. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szomjas is lehet, nem csak éhes. Szoptasd meg, ha ettől megnyugszik.
2011. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!