Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt Németországban élő...

Vannak itt Németországban élő anyukák?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanokra lennék kíváncsi akik Stuttgart-ban vagy környékén élnek és van babájuk.

Párom oda menne dolgozni, és utána nem sokkal mi is.Egy 7 hónapos kislányunk van.Ha minden összejön, akkor szeretnénk, ha ott járna bölcsibe/oviba/suliba.

Milyen ott az élet?Hogy működnek ezek a dolgok?Milyen a megélhetés és a gyereknevelés úgy általában?

Mennyibe kerülnek a dolgok a babának?(Ruha, étel, pelenka ilyesmik).Általánosságban mire kell felkészülnöm, ha egyszercsak fogjuk magunkat és kiköltözünk?


2011. júl. 26. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én itt ismertem meg egy anyukát, ők Nürnbergben élnek, igaz az kb. 200km. Ha nem írna senki, megadhatom az ő elérhetőségét, szerintem nem haragudna meg.
2011. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te tudod a nyelvet???Az én férjem is megy ki a tavasszal ő tudja de én nem és nálunk két kicsi is van,szóval szerintem nyelvtudás nélkül végem lesz kint így lehet nem is merek belevágni vagy te hogy vagy ezzel??
2012. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!