Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana almás tápszerrel...

Humana almás tápszerrel tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire eszi a baba?

(Tudom, hogy nem egyformák a gyerekek, de azért mégis...)

21 hós a lányom (sokan azt mondják, nem kell már neki tápszer, egy ideje nem is kap, de mivel elég rossz evő, gondoltam, megpróbálnám.)


2011. júl. 28. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A Humana tejmentes almapépre gondolsz?Csak azért, mert az inkább desszert, nem tápszer.Közel 2 évesen szerintem elég kevés lenne a lányodnak egy főétkezésre.Szóval én valami táplálóbbat adnék, vagy feldobnám egy kis gyümölccsel, keksszel.

De az én lányom imádta!Tejmentes diétán volt hónapokig, míg ki nem derült, hogy nem tejfehérje érzékeny hála az égnek.Akkor volt 7-8 hónapos.Ebből ette a legnagyobb mennyiséget, csak úgy falta!Aztán a 2. doboz után megunta, de addigra kiderült, hogy kaphat már tejpépet, úgyhogy most kóstolgatja a csokisat, sztracsatellásat.Nem ezzel van baj, hogy tápszer, hanem szerintem egy ekkora kisgyerek ezzel már nem lakik jól.Ami elég egy kisbabának, nem biztos, hogy elég egy 2 évesnek.De próbáld ki, szerintem szeretni fogja, eléggé "csajos" kaja.

2011. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiam tejérzékeny, a brendonban most akcios a humana tejmentes almapép, nagyon szereti..
2011. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondoltam konkrétan.

Sajnos 8 hós kora óta semmilyen tejpépet nem tudtam vele megetetni, öklendezett tőlük (a rendes tejbegríztől is, nem tudom miért:-S), úgyhogy nálunk ezek kimaradtak...

2011. júl. 28. 20:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Brendonban akciós most ez is (mármint amit linkeltem), 1290 Ft a 800 g, azért gondoltam, hogy kipróbálnám.
2011. júl. 28. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:

a Tescoban is nézd meg, én ma vettem 800-ért. sajnos csak ennyit tudok segíteni mert még nem bontottam fel de szerintem finom. az én fiam is ennyi idős, babatejet iszik általában, de ha akciós a tápszer még veszek én is, szereti, van benne sok minden, vitamin, ásványi anyag, szóval ha rossz evő jót tesz neki.

remélem tudtam picit segíteni

2011. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem ott is, ha kapok még ennyiért, akkor veszek:)
2011. júl. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!