Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tesz-veszes jutalékot...

A tesz-veszes jutalékot milyen bankba kell befizetni, ami egyből rá kerül?

Figyelt kérdés

A tesz-veszes jutalékot milyen bankba kell befizetni,ami egyből rá kerül?

Tartozásom van s nem szeretném,ha felföggeszenék,mivel Otp-s vagyok s az több nap míg átér!


2011. júl. 28. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A leveleződbe kaptál számlát, annak a végén található az allegroup.hu számlszám. Az a személyes számlaszámod, arra csak a te jutalékaid érkeznek, oda kell utalni az összeget. Sajnos nem OTP, de ha holnap délelőtt átutalod, hétfőn megkapják!
2011. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az allegroup.hu Kft ING bankos. Ott tudod csak befizetni az egyedi számlaszámodra, amit megkapsz mail-ben.
2011. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizethetsz kártyával is, az rögtön jóváíródik az egyenlegeden még hétvégén is. Én mindig úgy fizetem, szerintem nagyon kényelmes. Csak meg kell adnod néhány adatot a kártyán (kártyaszám, lejárat és az aláíráscsíkon lévő utolsó 3 számot - CVC2/CVV kód ) és már kész is.
2011. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A XI.kerületben hol van ING Bank?
2011. júl. 28. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, én is eladtam vmit, de még nem kaptam róla értesítést, hogy jutalékot kellene fizetnem. Mikor küldik?
2011. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csak pár napos a késés a jutalék befizetése,akkor simán utalhatsz most is és nem fognak inaktívvá tenni.Én már késtem 1 hetet és csak utána utaltam és semmi nem lett.


A jutalékot akkor számlázzák ki,ha a 300 Ft-t elérted.Addig nem kell semmit sem fizetned,de az oldaladon meg tudod nézni,hogy hogy is áll a számlád.

2011. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát eredménytelenül jártam.Elmentem a meghirdetett ING-be,amit ír az interneten.Jó messze volt,mire a gyerekekkel megtaláltam s már rég megszűnt azt se tudták hova költöztek.

De,ami a legborzasztóbb volt,hogy eleredt az eső,s bőrig áztunk.

Marad a jövőhét,majd átutalom Otp-n.

2011. júl. 29. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!