Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babának milyen...

Egy hónapos babának milyen teát lehet adni? Mecsek baby-t nem issza meg.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én Babamosoly teát adtam neki, ami édesköményes, nagyon szerette és könnyen tudott pukizni is tőle. Nagyon világos, gyenge kamillát is ihat, bár azt tudni kell róla, hogy enyhe hashajtó hatása van.
2011. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos babának nem kell tea, kap anyatejet vagy tápszert, ha szükséges elforralt és visszahűtött vizet, ennyi elég neki bőven
2011. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én vettem sima édesköményt és azt forráztam le neki-hasfájós volt :(
2011. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy hónaposnak még anyatejen (v tápszeren) kívül semmit nem lehet adni. (esetleg tápszeresnek vizet)
2011. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy butaság, hogy nem lehet teát adni, de mindegy, nem akarok vitát.
2011. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én enyhe kamillát szoktam (csuklásra, székrekedésre, nagy melegben) minimális cukorral, mert anélkül nem issza meg. A vizet szintén kiköpi...
2011. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém visszaköpi a vizet és öklendezik tőle,emellett szüksége van nagy melegben plusz folyadékra (tápszeres) így marad a tea.
2011. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!